0

Pronájem rekreačních objektů Praha-západ

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem rekreačních objektů Praha-západ. Celkem 1 nabídek v kategorii Pronájem rekreačních objektů a lokalitě Praha-západ odpovídá Vašim požadavkům.
Hledáte chatu či chalupu? Nejvíce vyhledávané jsou právě chaty. V naší nabídce naleznete chaty se zahradou nebo velkým pozemkem. Lidé také často hledají pronájem chat nebo chalup. V kategorii rekreačních objektů máme dále zemědělské usedlosti neboli farmy a historické objekty. Ať už hledáte v kterékoliv z těhto kategorií, věříme, že najdete právě tu nemovitost, která Vám umožní lépe trávit volný čas.

Aktuální nabídky (1)

Pronájem chaty na samotě u obce Malá Lečice

Zařazení: pronájem chaty Bojanovice

Stav chaty: před rekonstrukcí

Pronajmeme chatu pro milovníky přírody, kutily a dobrodruhy - v lese, na samotě u obce Malá Lečice. Chata je funkční, ale v zanedbaném stavu. Bez vody a elektřiny, obtížně přístupná autem, ale nedotčena ruchem civilizace.Chata stojí na pozemku o velikosti...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem rekreačních objektů a lokalitě Praha-západ z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle okresu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Praha-západ leží ve Středočeském kraji. Jeho rozloha je 581 km2. Tvar okresu je protáhlý ve směru sever-jih. Společně s okresem Praha-východ obklopuje Prahu. Povrch je velmi členitý. Na jihu okresu je soutok řek Sázava a Vltava a severněji protéká řeka Berounka. Sídlem okresu je město Praha. V okresu Praha-západ je 79 obcí, z toho je 9 měst a 2 jsou městysy. Celkový Počet obyvatel je 117 tisíc. Hustotou zalidnění patří okres k nejlidnatějším v kraji se 201 obyvateli na km2.