0

Pronájem rekreačních objektů Příbram

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem rekreačních objektů Příbram. Celkem 1 nabídek v kategorii Pronájem rekreačních objektů a lokalitě Příbram odpovídá Vašim požadavkům.
Hledáte chatu či chalupu? Nejvíce vyhledávané jsou právě chaty. V naší nabídce naleznete chaty se zahradou nebo velkým pozemkem. Lidé také často hledají pronájem chat nebo chalup. V kategorii rekreačních objektů máme dále zemědělské usedlosti neboli farmy a historické objekty. Ať už hledáte v kterékoliv z těhto kategorií, věříme, že najdete právě tu nemovitost, která Vám umožní lépe trávit volný čas.

Aktuální nabídky (1)

Pronájem, mobilheim, 2+1, Županovice

Zařazení: pronájem chaty Příbram, Županovice

Stav chaty: velmi dobrý

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu mobilheim v krásné přírodě u řeky Vltavy. Mobilheim je zcela vybaven, má kuchyňský kout, prostorný obývací prostor a a dvě ložnice.

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem rekreačních objektů a lokalitě Příbram z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle okresu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Příbramsko se nachází v jižní části Středočeského kraje a sousedí s Jihočeským a Plzeňským krajem. S rozlohou 1692 km2 je okres Příbram největším v kraji. Území je značně členité. Okresem protéká řeka Vltava na které jsou vodní nádrže Orlík a Slapy. Velká část území je zalesněna. Okres má malou hustotu populace, celkový počet obyvatel je 112 tisíc. V okresu Příbram je celkem 121 obcí (7 měst, 1 městys) a jeho sídlem je město Příbram.