0

Pronájem rekreačních objektů Strakonice

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem rekreačních objektů Strakonice. Celkem 1 nabídek v kategorii Pronájem rekreačních objektů a lokalitě Strakonice odpovídá Vašim požadavkům.
Hledáte chatu či chalupu? Nejvíce vyhledávané jsou právě chaty. V naší nabídce naleznete chaty se zahradou nebo velkým pozemkem. Lidé také často hledají pronájem chat nebo chalup. V kategorii rekreačních objektů máme dále zemědělské usedlosti neboli farmy a historické objekty. Ať už hledáte v kterékoliv z těhto kategorií, věříme, že najdete právě tu nemovitost, která Vám umožní lépe trávit volný čas.

Aktuální nabídky (1)

Pronájem domu 433 m2, Škvořetice u Sedlice

Zařazení: pronájem chalupy Strakonice, Škvořetice

Stav chalupy: velmi dobrý

Nabízíme k pronájmu chalupu s malým dvorem a zahrádkou o celkové ploše 433 m2 v obci Škvořetice. Tento objekt o dispozici 3+1, prošel celkovou renovací. Obytná část se skládá ze vstupní haly odkud je přístup do sklípku a do podkroví, dále prostorného...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem rekreačních objektů a lokalitě Strakonice z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle okresu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Strakonice se nachází v severozápadní části Jihočeského kraje. Na západě sousedí s Plzeňským krajem a na severu se Středočeským krajem. Velká část území má charakter pahorkatiny. Středem okresu protéká řeka Otava. S rozlohou 1032 km2 jsou Strakonice nejmenším okresem kraje. Počet obyvatel je 71 tisíc a hustota populace je 68 obyvatel na km2. Do okresu náleží 112 obcí a z toho má 6 statut města. Sídlem okresu je město Strakonice.