0

Pronájem rekreačních objektů Vyškov

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pronájem rekreačních objektů Vyškov. Celkem 2 nabídek v kategorii Pronájem rekreačních objektů a lokalitě Vyškov odpovídá Vašim požadavkům.
Hledáte chatu či chalupu? Nejvíce vyhledávané jsou právě chaty. V naší nabídce naleznete chaty se zahradou nebo velkým pozemkem. Lidé také často hledají pronájem chat nebo chalup. V kategorii rekreačních objektů máme dále zemědělské usedlosti neboli farmy a historické objekty. Ať už hledáte v kterékoliv z těhto kategorií, věříme, že najdete právě tu nemovitost, která Vám umožní lépe trávit volný čas.

Aktuální nabídky (2)

Pronájem, garáž pro nákladní auta, CP 128 m2, průmyslový areál Bučovice.

Zařazení: pronájem garáže Vyškov, Bučovice

Stav nemovitosti: dobrý

Se souhlasem majitele nabízíme pronájem garáže pro nákladní automobily (i kamiony) v Bučovicích se zázemím, celková plocha je 128 m2. Garáž se nachází v části průmyslové haly v rámci komerčního areálu na okraji Bučovic. Garáž je pro 1 nákladní automobil...

Garáž pro nákladní automobily, montážní jáma, sklad, CP 130,8 m2, Slavkov u Brna

Zařazení: pronájem garáže Vyškov, Slavkov u Brna

Stav nemovitosti: dobrý

Se souhlasem majitele nabízíme pronájem garáže pro nákladní automobily (i kamiony) ve Slavkově u Brna, se skladem a montážní jámou, celková plocha je 130,8 m2. Garáž je pro 1 nákladní automobil nebo kamion (86,6 m2), má dvoje vrata pro vjezd a výjezd...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pronájem rekreačních objektů a lokalitě Vyškov z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle okresu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Vyškov leží ve východní části Jihomoravského kraje. Na východě sousedí se Zlínským krajem a na severu s Olomouckým krajem. Rozloha okresu činí 876 km2. Povrch je poměrně členitý, a severozápadě leží Drahanská vrchovina a na jihu je Ždánický les. Nejvyšším bodem je vrch Kodál s nadmořskou výškou 600 metrů. Územím protéká řeka Litava s přítokem Rakovec. Počet obyvatel v okrese Vyškov je 89 tisíc a na 1 km2 připadá 102 obyvatel. Z celkového počtu 80 obcí má 5 obcí statut města. K historickým památkám okresu patří torzo rotundy v Pustiměři, zámek ve Vyškově, zámek v Račicích a zámek ve Slavkově u Brna.