0

Rekreační objekty chalupy, České Budějovice

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Rekreační objekty chalupy, České Budějovice. Celkem 1 nabídek v kategorii Rekreační objekty chalupy a lokalitě České Budějovice odpovídá Vašim požadavkům. Koupě chalupy je skvělá investice do volného času, který každý z nás potřebuje. V naší nabídce je velké množství chalup. Spousta z těchto chalup se nachází v přírodě, u lesa, u rybníku a řek. Některé chalupy jsou řazeny do kategorie zemědelské stavení. Pokud hledáte chalupu na samotě, tak i takové v naší nabídce naleznete. Řada chalup je vhodná k trvalému bydlení, některé jen k rekreačním pobytům.

Aktuální nabídky (1)

Prodej, chalupa, 766 m², Otěvěk - Trhové Sviny

Zařazení: prodej chalupy České Budějovice, Trhové Sviny

Stav chalupy: dobrý

Nabízíme k prodeji chalupu v obci Otěvěk u Trhových Svinů. Dům disponuje vstupní chodbou, pokojem s malou kuchyňkou, obývacím pokojem a plnohodnotnou kuchyní se vstupem do malého sklípku. Z chodby vedou schody na půdu. K vytápění domu slouží kamna na...

Sleva 8%
3 150 000,- Kč
2 900 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Rekreační objekty chalupy a lokalitě České Budějovice z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres České Budějovice je ve středu Jihočeského kraje. Jeho tvar je protáhlý ve směru sever-jihovýchod. Velká část území je pahorkatinou. Na území okresu je velké množství vodních ploch. Bylo zde vybudováno asi 300 rybníků. Na severu je soutok řek Vltava a Lužnice. Rozloha okresu je 1638 km2. Celkový počet obyvatel je 186 tisíc, což je nejvíce v Jihočeském kraji. Okres má 109 obcí (9 měst, 3 městysy). Mezi zajímavé památky v okrese patří zámek Hluboká nad Vltavou, hrad v novývh Hradech, Holašovice a mnoho dalších.