0

Rekreační objekty chalupy, Kroměříž

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Rekreační objekty chalupy, Kroměříž. Celkem 2 nabídek v kategorii Rekreační objekty chalupy a lokalitě Kroměříž odpovídá Vašim požadavkům. Koupě chalupy je skvělá investice do volného času, který každý z nás potřebuje. V naší nabídce je velké množství chalup. Spousta z těchto chalup se nachází v přírodě, u lesa, u rybníku a řek. Některé chalupy jsou řazeny do kategorie zemědelské stavení. Pokud hledáte chalupu na samotě, tak i takové v naší nabídce naleznete. Řada chalup je vhodná k trvalému bydlení, některé jen k rekreačním pobytům.

Aktuální nabídky (2)

Prodej chalupy v Koryčanech na ulici Kyjovská, 202 m²

Zařazení: prodej chalupy Kroměříž, Koryčany

Stav chalupy: dobrý

Ve výhradním zastoupení nabízíme chalupu, v katastru nemovitostí vedenou jako objekt občanské vybavenosti o celkové ploše 202 m2 nedaleko centra Koryčan. Nemovitost je v původním stavu, částečně podsklepena a členěna na komerční část s vlastním vstupem,...

Sleva 15%
1 160 000,- Kč
990 000,- Kč

Prodej chalupy v Pačlavicích, 80 m²

Zařazení: prodej chalupy Kroměříž, Pačlavice

Stav chalupy: před rekonstrukcí

Nabízíme k prodej chalupu po částečné rekonstrukci v klidné části obce Pačlavice. Jedná se o historický dům, který byl původně součástí pivovaru. Nemovitost je charakteristická klenbovými stropy a silnými zdmi. Dispozičně je dům řešen jako 2+1 s možností...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Rekreační objekty chalupy a lokalitě Kroměříž z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Kroměříž leží v západní části Zlínského kraje. Na severozápadě sousedí s Olomouckým krajem a na jihozápadě s Jihomoravským krajem. Rozlohou 796 km2 je nejmenším okresem kraje. V roce 2010 byl počet obyvatel 108 tisíc a hustota zalidnění činila 136 obyvatel na km2. Okres se dělí na 79 obcí (7 měst). Sídlem je město Kroměříž. Povrch je převážně rovinný, místy přechází v pahorkatinu. Na severu okresu zasahují na území Hostýnské vrchy a na jihu Chřiby. Územím protéká řeka Morava. V Kroměřížsku se náchází významné historické památky jako Arcibiskupský zámek a Podzámecká zahrada v Kroměříži. K často navštěvovaným místům patří skanzen lidové architektury v Rymicích, poutní kostel na vrcholu Svatého Hostýna a zřícenina hradu Cimburk.