0

Rekreační objekty chalupy, Písek

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Rekreační objekty chalupy, Písek. Celkem 2 nabídek v kategorii Rekreační objekty chalupy a lokalitě Písek odpovídá Vašim požadavkům. Koupě chalupy je skvělá investice do volného času, který každý z nás potřebuje. V naší nabídce je velké množství chalup. Spousta z těchto chalup se nachází v přírodě, u lesa, u rybníku a řek. Některé chalupy jsou řazeny do kategorie zemědelské stavení. Pokud hledáte chalupu na samotě, tak i takové v naší nabídce naleznete. Řada chalup je vhodná k trvalému bydlení, některé jen k rekreačním pobytům.

Aktuální nabídky (2)

Prodej, chalupa, 1059 m², Kostelec nad Vltavou, Sobědraž

Zařazení: prodej chalupy Písek, Kostelec nad Vltavou

Stav chalupy: před rekonstrukcí

Prodej chalupy v malé obci Sobědraž, která leží na pravém břehu řeky Vltava, přibližně 4 km od Kostelce nad Vltavou. Chalupa je v původním stavu, určena k rekonstrukci. Dispozice: vstupní chodba, prostorný obývací pokoj s pecí, malá kuchyňka, koupelna,...

Sleva 8%
750 000,- Kč
690 000,- Kč

Prodej, chalupa, 100 m², Chyšky, Květuš

Zařazení: prodej chalupy Písek, Chyšky

Stav chalupy: před rekonstrukcí

Prodej vesnické chalupy v Květuši - Chyšky o dispozici 3+1 a CP 1155 m2. Na stavení navazují hospodářské prostory - kůlna a chlévy a na zahradě samostatně stojící stodola s garáží pro dvě auta. Chalupa je v původním stavu, půdní prostor vhodný pro případnou...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Rekreační objekty chalupy a lokalitě Písek z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Písek se nachází na severu Jihočeského kraje. Na severu sousedí se Středočeským krajem. Povrch je mířně zvlněný. Na území okresu jsou řeky Otava, Vltava a vodní nádrž Orlík. Rozloha okresu je 1127 km2 a žije zde asi 70 tisíc obyvatel. Hustota obyvatelstva je 63 obyvatel na km2. Z celkového počtu 75 obcí má 5 statut města. Sídlem okresu je město Písek.