0

Rekreační objekty chalupy, Příbram

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Rekreační objekty chalupy, Příbram. Celkem 3 nabídek v kategorii Rekreační objekty chalupy a lokalitě Příbram odpovídá Vašim požadavkům. Koupě chalupy je skvělá investice do volného času, který každý z nás potřebuje. V naší nabídce je velké množství chalup. Spousta z těchto chalup se nachází v přírodě, u lesa, u rybníku a řek. Některé chalupy jsou řazeny do kategorie zemědelské stavení. Pokud hledáte chalupu na samotě, tak i takové v naší nabídce naleznete. Řada chalup je vhodná k trvalému bydlení, některé jen k rekreačním pobytům.

Aktuální nabídky (3)

Prodej, chalupa, 120 m², Zalány - Rožmitál pod Třemšínem

Zařazení: prodej chalupy Příbram, Rožmitál pod Třemšínem

Stav chalupy: dobrý

Prodej chalupy 2+1 na pozemku o celkové ploše 2.195 m2 v obci Zalány. Nemovitost se nachází v klidné části obce s výhledem na Brdské lesy. Veškerá občanská vybavenost v Rožmitále pod Třemšínem. S financováním Vám pomůžeme. Doporučuji prohlídku.

Prodej, chalupa, 755 m2, Smolotely, okres Příbram

Zařazení: prodej chalupy Příbram, Smolotely

Stav chalupy: velmi dobrý

Exklusivní novinka v nabídce chalup a rodinných domů. Nemovitost se nachází na krásném místě v obci Smolotely pod poutním místem Maková hora. Do domu je zavedena elektřina. Voda je z vlastní kopané studny a objekt je napojen na veřejnou kanalizaci. K...

Prodej, chalupa, 104 m2, 3+1, Solenice

Zařazení: prodej chalupy Příbram, Solenice

Stav chalupy: velmi dobrý

Prodej chalupy 3+1 v Solenici s výhledem na 150 m vzdálenou Vltavu a cca 1,5 km od přehradní nádrže Orlík. Chalupa s okrasnou zahradou, zděným zahradním domkem pro hosty o vel. 2+kk, se samostatným WC a možností (s menší úpravou) sprchového koutu, garáží,...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Rekreační objekty chalupy a lokalitě Příbram z celkového počtu 3.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Příbramsko se nachází v jižní části Středočeského kraje a sousedí s Jihočeským a Plzeňským krajem. S rozlohou 1692 km2 je okres Příbram největším v kraji. Území je značně členité. Okresem protéká řeka Vltava na které jsou vodní nádrže Orlík a Slapy. Velká část území je zalesněna. Okres má malou hustotu populace, celkový počet obyvatel je 112 tisíc. V okresu Příbram je celkem 121 obcí (7 měst, 1 městys) a jeho sídlem je město Příbram.