0

Rekreační objekty chalupy, Příbram

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Rekreační objekty chalupy, Příbram. Celkem 2 nabídek v kategorii Rekreační objekty chalupy a lokalitě Příbram odpovídá Vašim požadavkům. Koupě chalupy je skvělá investice do volného času, který každý z nás potřebuje. V naší nabídce je velké množství chalup. Spousta z těchto chalup se nachází v přírodě, u lesa, u rybníku a řek. Některé chalupy jsou řazeny do kategorie zemědelské stavení. Pokud hledáte chalupu na samotě, tak i takové v naší nabídce naleznete. Řada chalup je vhodná k trvalému bydlení, některé jen k rekreačním pobytům.

Aktuální nabídky (2)

Prodej, chalupa, 755 m2, Smolotely, okres Příbram

Zařazení: prodej chalupy Příbram, Smolotely

Stav chalupy: velmi dobrý

Exklusivní novinka v nabídce chalup a rodinných domů. Nemovitost se nachází na krásném místě v obci Smolotely pod poutním místem Maková hora. Do domu je zavedena elektřina. Voda je z vlastní kopané studny a objekt je napojen na veřejnou kanalizaci. K...

Prodej, chalupa 3+1, 1340 m2, Milešov-Klenovice

Zařazení: prodej chalupy Příbram, Milešov

Stav chalupy: dobrý

Prodej prostorné částečně zrekonstruované chalupy 180 m2, se třemi bytovými jednotkami: Přízemí 2+1 s finskou saunou, 1. patro - možnost samostatné bytové jednotky před rekonstrukcí. K domu náleží samostatně stojící zahradní dům o dispozici 1+kk s terasou...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Rekreační objekty chalupy a lokalitě Příbram z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Informace o okrese

Příbramsko se nachází v jižní části Středočeského kraje a sousedí s Jihočeským a Plzeňským krajem. S rozlohou 1692 km2 je okres Příbram největším v kraji. Území je značně členité. Okresem protéká řeka Vltava na které jsou vodní nádrže Orlík a Slapy. Velká část území je zalesněna. Okres má malou hustotu populace, celkový počet obyvatel je 112 tisíc. V okresu Příbram je celkem 121 obcí (7 měst, 1 městys) a jeho sídlem je město Příbram.