0

Rekreační objekty chalupy, Sokolov

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Rekreační objekty chalupy, Sokolov. Celkem 1 nabídek v kategorii Rekreační objekty chalupy a lokalitě Sokolov odpovídá Vašim požadavkům. Koupě chalupy je skvělá investice do volného času, který každý z nás potřebuje. V naší nabídce je velké množství chalup. Spousta z těchto chalup se nachází v přírodě, u lesa, u rybníku a řek. Některé chalupy jsou řazeny do kategorie zemědelské stavení. Pokud hledáte chalupu na samotě, tak i takové v naší nabídce naleznete. Řada chalup je vhodná k trvalému bydlení, některé jen k rekreačním pobytům.

Aktuální nabídky (1)

Prodej chalupy, 145 m², Jindřichovice

Zařazení: prodej chalupy Sokolov, Jindřichovice

Stav chalupy: velmi dobrý

Táto útulná chalupa, která se nachází v překrásné přírodě Krušných hor, si Vás okamžitě získá hlavně svou polohou. Chalupa obklopená lesem, nabízí nejen možnost pro rodinnou rekreaci, ale také zajímavou investiční příležitost. Na pozemku je udržovaná...

2 900 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Rekreační objekty chalupy a lokalitě Sokolov z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle okresu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Sokolov se nachází v Karlovarském kraji. Na severu hraničí se Spolkovou republikou Německo. Jeho rozloha činí 754 km2. Povrch je velmi členitý. Severní část území tvoří Krušné hory a na jihu zasahuje na území Slavkovský les. Nejvýše položeným místem okresu je Špičák s nadmořskou výškou 991 metrů. Územím protéká řeka Ohře s přítokem Svatava. Z 38 obcí v okrese Sokolov má 12 statut města. Sídlem je Město Sokolov. Počet obyvatel byl v roce 2009 kolem 95 tisíc a hustota zalidnění činila 126 osob na km2.