0

Rekreační objekty chalupy, Žďár nad Sázavou

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Rekreační objekty chalupy, Žďár nad Sázavou. Celkem 2 nabídek v kategorii Rekreační objekty chalupy a lokalitě Žďár nad Sázavou odpovídá Vašim požadavkům. Koupě chalupy je skvělá investice do volného času, který každý z nás potřebuje. V naší nabídce je velké množství chalup. Spousta z těchto chalup se nachází v přírodě, u lesa, u rybníku a řek. Některé chalupy jsou řazeny do kategorie zemědelské stavení. Pokud hledáte chalupu na samotě, tak i takové v naší nabídce naleznete. Řada chalup je vhodná k trvalému bydlení, některé jen k rekreačním pobytům.

Aktuální nabídky (2)

Prodej chalupy, Bobrůvka

Zařazení: prodej chalupy Žďár nad Sázavou, Bobrůvka

Stav chalupy: dobrý

Nabízíme prodej chalupy se zahrádkou v obci Bobrůvka o celkové ploše 298 m2. V přízemí je vstupní chodba, kuchyň, koupelna se vstupem na půdu a dva pokoje. Chalupa je vytápěna kotlem na tuhá paliva. V roce 2010 byla položena plechová střecha. Součástí...

Prodej chalupy, 500 m², Svratka, ul. Libušina

Zařazení: prodej chalupy Žďár nad Sázavou, Svratka

Stav chalupy: před rekonstrukcí

Nabízíme prodej chalupy vhodné k trvalému bydlení i k rekreaci. V blízkosti cyklotrasy, naučné stezky, lyžařské vleky. K dispozici ihned. Veškerá občanská vybavenost v místě. Financování a přepis energií zajistí naše RK. Zveme Vás na prohlídkový den...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Rekreační objekty chalupy a lokalitě Žďár nad Sázavou z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Žďár nad Sázavou se nachází ve východní části kraje Vysočina. Na východě sousedí s Jihomoravským krajem a na severu s Pardubickým krajem. Jeho rozloha je 1579 km2. Počet obyvatel je 119 tisíc a hustota populace činí 75 osob na km2. Okres má 174 obcí (6 měst). Jeho území leží převážně v Českomoravské vrchovině. Nejvyšším bodem okresu je Devět skal v nadmořské výšce 836 metrů. Územím protékají řeky Svratka, Bobrůvka a Oslava. Na území okresu se nachází CHKO Žďárské vrchy.