0

Rekreační objekty chaty, Beroun

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Rekreační objekty chaty, Beroun. Celkem 1 nabídek v kategorii Rekreační objekty chaty a lokalitě Beroun odpovídá Vašim požadavkům. Hledáte-li klidné místo pro víkendový odpočinek, pak si určitě vyberete z naší nabídky chat pro rekreaci. Často mívají chaty i stání pro auto nebo dokonce garáž. V nabídce naleznete i chaty po rekonstrukci. Některé chaty mají nadstandardní vybavení interiéru mezi které patří vybavená kuchyň, nová krásná koupelna, posezení, gril, sklep a mnoho dalšího.

Aktuální nabídky (1)

Prodej chaty, 60m 2, Chyňava, Podkozí, pozemek 252 m2

Zařazení: prodej chaty Beroun, Chyňava

Stav chaty: po rekonstrukci

Prodej pěkné patrové rekreační chaty po rekonstrukci, včetně zařízení, 60 m2 s terasou, na zajímavém místě. Pozemek má udržovanou zahrádku 252 m2 v obci Chyňava, Podkozí, okres Beroun, je svažitý a nabízí se z něj hezký výhled po údolí (pronájem 2500...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Rekreační objekty chaty a lokalitě Beroun z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Beroun leží v západní části Středočeského kraje. S rozlohou 662 km2 zaujímá 11. místo v kraji. Koncem roku 2009 byl počet obyvatel okresu okolo 84 tisíc. Tím se řadí k nejméně obydleným okresům kraje. Hustota osídlení je asi 125 obyvatel na km2. Okres je tvořen 85 obcemi a z toho 6 obcí má přiznán status města. Sídlo okresu je ve městě Beroun.