0

Rekreační objekty chaty, Kroměříž

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Rekreační objekty chaty, Kroměříž. Celkem 2 nabídek v kategorii Rekreační objekty chaty a lokalitě Kroměříž odpovídá Vašim požadavkům. Hledáte-li klidné místo pro víkendový odpočinek, pak si určitě vyberete z naší nabídky chat pro rekreaci. Často mívají chaty i stání pro auto nebo dokonce garáž. V nabídce naleznete i chaty po rekonstrukci. Některé chaty mají nadstandardní vybavení interiéru mezi které patří vybavená kuchyň, nová krásná koupelna, posezení, gril, sklep a mnoho dalšího.

Aktuální nabídky (2)

Prodej, chata, 60 m², Koryčany, ul. Čížová

Zařazení: prodej chaty Kroměříž, Koryčany

Stav chaty: dobrý

Nabízíme prodej chaty s pozemkem o ploše 3365 m² na klidném místě na polosamotě u obce Koryčany. Chata nabízí nerušené soukromí. Z jedné strany je lemována lesem. Přístup k chatě je ze dvou stran. Přístup přes pozemky jiných vlastníků. Chata samotná...

Sleva 11%
1 650 000,- Kč
1 471 000,- Kč

Prodej podsklepené zděné chaty v krásné oblasti Chřibů, obec Koryčany, okres Kroměříž

Zařazení: prodej chaty Kroměříž, Koryčany

Stav chaty: dobrý

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme na prodej zděnou chatu v krásné oblasti Chřibů, v obci Koryčany. Nachází se na vlastním jižně orientovaném pozemku o rozloze 402m2 s přístupem z obecní komunikace. Chata je v původním stavu z roku 1987, kdy...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Rekreační objekty chaty a lokalitě Kroměříž z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Kroměříž leží v západní části Zlínského kraje. Na severozápadě sousedí s Olomouckým krajem a na jihozápadě s Jihomoravským krajem. Rozlohou 796 km2 je nejmenším okresem kraje. V roce 2010 byl počet obyvatel 108 tisíc a hustota zalidnění činila 136 obyvatel na km2. Okres se dělí na 79 obcí (7 měst). Sídlem je město Kroměříž. Povrch je převážně rovinný, místy přechází v pahorkatinu. Na severu okresu zasahují na území Hostýnské vrchy a na jihu Chřiby. Územím protéká řeka Morava. V Kroměřížsku se náchází významné historické památky jako Arcibiskupský zámek a Podzámecká zahrada v Kroměříži. K často navštěvovaným místům patří skanzen lidové architektury v Rymicích, poutní kostel na vrcholu Svatého Hostýna a zřícenina hradu Cimburk.