0

Rekreační objekty chaty, Louny

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Rekreační objekty chaty, Louny. Celkem 1 nabídek v kategorii Rekreační objekty chaty a lokalitě Louny odpovídá Vašim požadavkům. Hledáte-li klidné místo pro víkendový odpočinek, pak si určitě vyberete z naší nabídky chat pro rekreaci. Často mívají chaty i stání pro auto nebo dokonce garáž. V nabídce naleznete i chaty po rekonstrukci. Některé chaty mají nadstandardní vybavení interiéru mezi které patří vybavená kuchyň, nová krásná koupelna, posezení, gril, sklep a mnoho dalšího.

Aktuální nabídky (1)

Prodej chaty, 974 m², OV, Smolnice

Zařazení: prodej chaty Louny, Smolnice

Stav chaty: dobrý

Exkluzivně Vám nabízíme zděnou patrovou chatu s pozemkem o velikosti 954 m2. U chaty je pergola s venkovním posezením. Pozemek je částečně svažitý a částečně rovinatý. Chata je celá podsklepená. Kopaná studna s pitnou vodou. Elektřina na hranici pozemku...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Rekreační objekty chaty a lokalitě Louny z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Louny se nachází v jihozápadní části Ústeckého kraje. Na jihovýchodě sousedí se Středočeským krajem, na jihu sousedí s Plzeňským krajem a na jihozápadě sousedí s Karlovarským krajem. Jeho rozloha je 1118 km2 a je tak největším okresem kraje. Počet obyvatel je však pouze 86 tisíc a hustota populace činí 77 obyvatel na km2. Okres je rozdělen do 77 obcí, z toho je 7 měst. Do území okresu zasahují výběžky Doupovských hor a Českého středohoří. Územím protéká řeka Ohře s přítokem Blšanka.