0

Rekreační objekty chaty, Rokycany

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Rekreační objekty chaty, Rokycany. Celkem 2 nabídek v kategorii Rekreační objekty chaty a lokalitě Rokycany odpovídá Vašim požadavkům. Hledáte-li klidné místo pro víkendový odpočinek, pak si určitě vyberete z naší nabídky chat pro rekreaci. Často mívají chaty i stání pro auto nebo dokonce garáž. V nabídce naleznete i chaty po rekonstrukci. Některé chaty mají nadstandardní vybavení interiéru mezi které patří vybavená kuchyň, nová krásná koupelna, posezení, gril, sklep a mnoho dalšího.

Aktuální nabídky (2)

Prodej, chata, 42 m², Lhota pod Radčem

Zařazení: prodej chaty Rokycany, Lhota pod Radčem

Stav chaty: před rekonstrukcí

Prodej chaty na zděném základu nedaleko obce Lhota pod Radčem. Chata stojí na pronajatém obecním pozemku a je před kompletní rekonstrukcí. Součástí chaty je i garáž na jedno malé vozidlo. Vytápění je řešeno kamny na tuhá paliva. K chatě náleží menší...

Prodej, chata, 36 m², Rokycany, ul. Čilina

Zařazení: prodej chaty Rokycany

Stav chaty: dobrý

Nabízíme vám k prodeji chatu na vlastním pozemku o rozloze 387 m2 v obci Čilina u Rokycan. V přízemí chaty se nachází místnost s krbem a v podkroví je malá ložnice s balkónem a krásným výhledem na město Rokycany. Na pozemku se nachází studna, skleník,...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Rekreační objekty chaty a lokalitě Rokycany z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Informace o okrese

Okres Rokycany leží v severovýchodní části Plzeňského kraje. Na východě sousedí se Středočeským krajem. Jeho celková rozloha činí 575 km2. Severní část území je tvořena Křivoklátskou vrchovinou a jižní část je tvořena Brdy. Nejvýše položeným místem je Radeč s nadmořskou výškou 721 metrů. Územím protéká řeka Klabava a podél západní hranice teče řeka Berounka. V roce 2010 byl počet obyvatel okresu Rokycany 47 tisíc a hustota obyvatelstva byla 82 osob na km2. Počet obcí v okrese je 68, z toho 6 má statut města. Sídlem je město Rokycany.