0

Rekreační objekty chaty, Tachov

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Rekreační objekty chaty, Tachov. Celkem 2 nabídek v kategorii Rekreační objekty chaty a lokalitě Tachov odpovídá Vašim požadavkům. Hledáte-li klidné místo pro víkendový odpočinek, pak si určitě vyberete z naší nabídky chat pro rekreaci. Často mívají chaty i stání pro auto nebo dokonce garáž. V nabídce naleznete i chaty po rekonstrukci. Některé chaty mají nadstandardní vybavení interiéru mezi které patří vybavená kuchyň, nová krásná koupelna, posezení, gril, sklep a mnoho dalšího.

Aktuální nabídky (2)

Prodej chaty, 75 m², Planá

Zařazení: prodej chaty Tachov, Planá

Stav chaty: dobrý

Nabízíme k prodeji chatu o dispozici 2+kk s garáží, která se nachází v klidné přírodní oblasti u řeky Mže. V přízemí chaty je obývací pokoj s kuchyňským koutem, krbová kamna a prostor na chemické WC pod schody, které vedou do podkroví, ze kterého je...

Pronájem chaty, 21 m², Pístov u Chodové Plané

Zařazení: pronájem chaty Tachov, Chodová Planá

Stav chaty: dobrý

Pronájem chaty s pozemkem v obci Pístov nedaleko Chodové Plané. Pozemek s chatkou na pozemku o rozloze 2476 m2 je mírně svažitý. Chata je postavena mezi stromy, je menší a podsklepená (21 m2). Pozemek nabízí další možnost umístění mobilního domu, karavanu,...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Rekreační objekty chaty a lokalitě Tachov z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Tachov se rozkládá na severozápadě Plzeňského kraje. Na severu sousedí s Karlovarským krajem a na západě hraničí se Spolkovou republikou Německo. Povrch je výrazně členitý. Nejvýše položeným místem je hora Havran s nadmořskou výškou 894 metrů, která spadá do Českého lesu. Územím protéká řeka Mže, na které se nachází vodní nádrž Lučina a na východě vodní nádrž Hracholusky. Vodstvo je dále zastoupeno velkým počtem rybníků. Rozloha okresu činí 1379 km2. Hustota osídlení je 39 osob na km2, což je nejméně v kraji. Počet obyvatel byl v roce 2010 kolem 53 tisíc. Okres se skládá z 227 obcí a z toho má 8 statut města. Sídlem okresu je město Tachov.