0

Rekreační objekty historické objekty, Olomoucký kraj

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Rekreační objekty historické objekty, Olomoucký kraj. Celkem 1 nabídek v kategorii Rekreační objekty historické objekty a lokalitě Olomoucký kraj odpovídá Vašim požadavkům.
Hledáte chatu či chalupu? Nejvíce vyhledávané jsou právě chaty. V naší nabídce naleznete chaty se zahradou nebo velkým pozemkem. Lidé také často hledají pronájem chat nebo chalup. V kategorii rekreačních objektů máme dále zemědělské usedlosti neboli farmy a historické objekty. Ať už hledáte v kterékoliv z těhto kategorií, věříme, že najdete právě tu nemovitost, která Vám umožní lépe trávit volný čas.

Aktuální nabídky (1)

Prodej, komerční objekt, Lipník nad Bečvou, nám.T.G.Masaryka

Zařazení: prodej historické objekty Přerov, Lipník nad Bečvou

Stav nemovitosti: před rekonstrukcí

Prodej historického domu v Lipníku nad Bečvou ve středu města. Dům má 2 NP a podzemí domu je rozsáhlé, členité s klenutými kamennými klembami. Patro je spojeno s 1.NP víceramenným širokým schodištěm, zábradlí schodiště je tvořeno balustrádou s dřevěnými...

Informace o ceně v realitní kanceláři

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Rekreační objekty historické objekty a lokalitě Olomoucký kraj z celkového počtu 1.

Často hledané: