0

Rekreační objekty historické objekty, Plzeňský kraj

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Rekreační objekty historické objekty, Plzeňský kraj. Celkem 1 nabídek v kategorii Rekreační objekty historické objekty a lokalitě Plzeňský kraj odpovídá Vašim požadavkům.
Hledáte chatu či chalupu? Nejvíce vyhledávané jsou právě chaty. V naší nabídce naleznete chaty se zahradou nebo velkým pozemkem. Lidé také často hledají pronájem chat nebo chalup. V kategorii rekreačních objektů máme dále zemědělské usedlosti neboli farmy a historické objekty. Ať už hledáte v kterékoliv z těhto kategorií, věříme, že najdete právě tu nemovitost, která Vám umožní lépe trávit volný čas.

Aktuální nabídky (1)

Prodej pivovaru, 1943 m², Chudenice, ul. Mírové nám.

Zařazení: prodej historické objekty Klatovy, Chudenice

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme vám k prodeji unikátní nemovitost, kterou je Hraběcí pivovar v Chudenicích s botahou historií, který byl založen roku 1564. Pivovar se nachází 11 km od města Švihov. Nemovitost je vhodná jako investiční příležitost, je vedena jako průmyslový...

3 500 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Rekreační objekty historické objekty a lokalitě Plzeňský kraj z celkového počtu 1.

Často hledané: