0

Rekreační objekty historické objekty, Plzeňský kraj

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Rekreační objekty historické objekty, Plzeňský kraj. Celkem 2 nabídek v kategorii Rekreační objekty historické objekty a lokalitě Plzeňský kraj odpovídá Vašim požadavkům.
Hledáte chatu či chalupu? Nejvíce vyhledávané jsou právě chaty. V naší nabídce naleznete chaty se zahradou nebo velkým pozemkem. Lidé také často hledají pronájem chat nebo chalup. V kategorii rekreačních objektů máme dále zemědělské usedlosti neboli farmy a historické objekty. Ať už hledáte v kterékoliv z těhto kategorií, věříme, že najdete právě tu nemovitost, která Vám umožní lépe trávit volný čas.

Aktuální nabídky (2)

Prodej, zámek, 24 402 m2, Nový Čestín

Zařazení: prodej historické objekty Klatovy, Mochtín

Stav nemovitosti: před rekonstrukcí

Na prodej zámek a přilehlé pozemky o celkové výměře 24402 m2. Jedná se o trojkřídlý zámek s dvojicí třípodlažních věží, který byl založen okolo roku 1640. Kromě ostatních ploch, jako je například les, je dále k prodeji sýpka, kaple, stodola a jiné zemědělské...

Prodej, zámek 1874 m2, NP Šumava

Zařazení: prodej historické objekty Klatovy, Prášily

Stav nemovitosti: dobrý

Prodej zámečku z roku 1751 v srdci národního parku Šumava, dominanta obce Prášily. Zámeček procházel přestavbami za doby vlastnictví Kinských a Schwarzenbergů, kdy byl společně se sousedním kostelem vysvěcen. V roce 1921 přešel do vlastnictví státu....

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Rekreační objekty historické objekty a lokalitě Plzeňský kraj z celkového počtu 2.

Často hledané: