0

Rekreační objekty historické objekty, Středočeský kraj

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Rekreační objekty historické objekty, Středočeský kraj. Celkem 2 nabídek v kategorii Rekreační objekty historické objekty a lokalitě Středočeský kraj odpovídá Vašim požadavkům.
Hledáte chatu či chalupu? Nejvíce vyhledávané jsou právě chaty. V naší nabídce naleznete chaty se zahradou nebo velkým pozemkem. Lidé také často hledají pronájem chat nebo chalup. V kategorii rekreačních objektů máme dále zemědělské usedlosti neboli farmy a historické objekty. Ať už hledáte v kterékoliv z těhto kategorií, věříme, že najdete právě tu nemovitost, která Vám umožní lépe trávit volný čas.

Aktuální nabídky (2)

Prodej, rodinný dům - vila, 4872 m2, Jevany

Zařazení: prodej historické objekty Jevany Jevany

Stav nemovitosti: dobrý

Prodej původní historické vily českého architekta Josefa Fanty nabízí prostory pěti místností v prvním patře a tří místností v patře druhém. Na domě je již započata rekonstrukce, položena nová střecha z břidlice, rozvody elektřiny, topení, vody a odpadu,...

Prodej, zámek, Pravonín

Zařazení: prodej historické objekty Benešov, Pravonín

Stav nemovitosti: špatný

Prodej novorenesančního zámku v Pravoníně o CP 5753 m2, určeného vzhledem k technickému stavu k celkové rekonstrukci. Zámek je situován na severozápadní straně návsi s dobrou dostupností po dálnici, vzdálenost 72 km z centra Prahy. Zámek se skládá ze...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Rekreační objekty historické objekty a lokalitě Středočeský kraj z celkového počtu 2.

Často hledané: