0

Rekreační objekty Nymburk

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Rekreační objekty Nymburk. Celkem 2 nabídek v kategorii Rekreační objekty a lokalitě Nymburk odpovídá Vašim požadavkům.
Hledáte chatu či chalupu? Nejvíce vyhledávané jsou právě chaty. V naší nabídce naleznete chaty se zahradou nebo velkým pozemkem. Lidé také často hledají pronájem chat nebo chalup. V kategorii rekreačních objektů máme dále zemědělské usedlosti neboli farmy a historické objekty. Ať už hledáte v kterékoliv z těhto kategorií, věříme, že najdete právě tu nemovitost, která Vám umožní lépe trávit volný čas.

Aktuální nabídky (2)

Prodej, chalupa, Křinec - Nové Zámky

Zařazení: prodej chalupy Nymburk, Křinec

Stav chalupy: před rekonstrukcí

Prodej chalupy v obci Křinec - Nové Zámky, patnáct kilometrů od Nymburka. Stavba je částečně izolovaná od vlhkosti, voda - obecní vodovod, topení - lokální, kamna na tuhá paliva, okna plastová, elektřina 220 V a 380 V. K domu náleží i zahrada o velikosti...

Prodej, chata, Poděbrady

Zařazení: prodej chaty Nymburk, Poděbrady

Stav chaty: dobrý

Nabízíme na prodej chatku v zahrádkářské kolonii v Poděbradech. Chatka o zastavěné ploše 16 m2 je celá podsklepená a je v ní zavedena elektřina. Pozemek je o výměře 404 m2, z toho je 60 m2 v OV a 344 m2 je řešeno pronájmem přes zahrádkářský svaz a přechází...

335 000,- Kč
Nová

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Rekreační objekty a lokalitě Nymburk z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Nymburk se nachází ve východní části Středočeského kraje a hraničí s Královehradeckým krajem. Povrch je převážně rovinný, převládají nížiny. V oblasti převládá zemědělská výroba, téměř 70% okresu tvoří zemědělská půda. Rozloha okresu je 850 km2. Celkový počet obyvatel byl v roce 2009 okolo 93 tisíc a hustota populace je asi 110 obyvatel na km2. Do okresu Nymburk náleží 87 obcí (7 měst, 3 městysy). K turisticky zajímávým lokacím patří lázeňské město Poděbrady.