0

Rekreační objekty zemědělské usedlosti, Karlovarský kraj

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Rekreační objekty zemědělské usedlosti, Karlovarský kraj. Celkem 1 nabídek v kategorii Rekreační objekty zemědělské usedlosti a lokalitě Karlovarský kraj odpovídá Vašim požadavkům.
Hledáte chatu či chalupu? Nejvíce vyhledávané jsou právě chaty. V naší nabídce naleznete chaty se zahradou nebo velkým pozemkem. Lidé také často hledají pronájem chat nebo chalup. V kategorii rekreačních objektů máme dále zemědělské usedlosti neboli farmy a historické objekty. Ať už hledáte v kterékoliv z těhto kategorií, věříme, že najdete právě tu nemovitost, která Vám umožní lépe trávit volný čas.

Aktuální nabídky (1)

Nabízíme zemědělskou usedlost v blízkosti Karlových Varů

Zařazení: prodej zemědělské usedlosti Karlovy Vary, Žlutice

Stav nemovitosti: dobrý

Nabízíme Vám 1 a 1/2 zem. usedlosti ( další 1/2 lze po domluvě odkoupit ) včetně pozemků o rozloze necelých 15000m2 v EKO kvalitě. Ideální investice pro vybudování EKO hospodářství, agroturistické farmy, vesnických apartmánů či pro chovatele koní...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Rekreační objekty zemědělské usedlosti a lokalitě Karlovarský kraj z celkového počtu 1.

Často hledané: