0

Rekreační objekty zemědělské usedlosti, Karlovarský kraj

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Rekreační objekty zemědělské usedlosti, Karlovarský kraj. Celkem 1 nabídek v kategorii Rekreační objekty zemědělské usedlosti a lokalitě Karlovarský kraj odpovídá Vašim požadavkům.
Hledáte chatu či chalupu? Nejvíce vyhledávané jsou právě chaty. V naší nabídce naleznete chaty se zahradou nebo velkým pozemkem. Lidé také často hledají pronájem chat nebo chalup. V kategorii rekreačních objektů máme dále zemědělské usedlosti neboli farmy a historické objekty. Ať už hledáte v kterékoliv z těhto kategorií, věříme, že najdete právě tu nemovitost, která Vám umožní lépe trávit volný čas.

Aktuální nabídky (1)

Bývalá zem. usedlost Bezděkov u Toužimi, okr. Karlovy Vary

Zařazení: prodej zemědělské usedlosti Karlovy Vary, Toužim

Stav nemovitosti: špatný

Nabízíme Vám ke koupi bývalou zemědělskou usedlost na okraji obce Bezděkov, vzdálené 8 km jižně od Toužimi, okr. Karlovy Vary. Usedlost tvoří uzavřený prostor s jednopatrovým, částečně podsklepeným rodinným domem s 9 obytnými místnostmi a s částečně...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Rekreační objekty zemědělské usedlosti a lokalitě Karlovarský kraj z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle okresu