0

Rekreační objekty zemědělské usedlosti, Plzeňský kraj

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Rekreační objekty zemědělské usedlosti, Plzeňský kraj. Celkem 2 nabídek v kategorii Rekreační objekty zemědělské usedlosti a lokalitě Plzeňský kraj odpovídá Vašim požadavkům.
Hledáte chatu či chalupu? Nejvíce vyhledávané jsou právě chaty. V naší nabídce naleznete chaty se zahradou nebo velkým pozemkem. Lidé také často hledají pronájem chat nebo chalup. V kategorii rekreačních objektů máme dále zemědělské usedlosti neboli farmy a historické objekty. Ať už hledáte v kterékoliv z těhto kategorií, věříme, že najdete právě tu nemovitost, která Vám umožní lépe trávit volný čas.

Aktuální nabídky (2)

Zmodernizovaný rodinný dům na okraji obce v Těšetinech - sleva

Zařazení: prodej zemědělské usedlosti Klatovy, Mochtín

Stav nemovitosti: po rekonstrukci

Zmodernizovaný dům – bývalá zemědělská usedlost – je situován na okraji malé obce s dobrou dostupností do Klatov. Obytná část je tvořena kuchyní, třemi pokoji a sociálním zařízením. Hospodářská část slouží jako sklad. Ústřední topení je s kotlem na topný...

Prodej domu , Kostelní ulice, Město Touškov, okres Plzeň-sever

Zařazení: prodej zemědělské usedlosti Plzeň-sever, Město Touškov

Stav nemovitosti: ve výstavbě

Předmětem tohoto prodeje je dům (zemědělská usedlost) včetně hospodářských stavení, Kostelní ulice, Město Touškov, okres Plzeň-sever. Město Touškov se nachází 10 km od Plzně, velkou výhodou je zde spojení MHD do Plzně. Dům stojí na vlastním pozemku přímo...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Rekreační objekty zemědělské usedlosti a lokalitě Plzeňský kraj z celkového počtu 2.

Často hledané: