0

Rekreační objekty zemědělské usedlosti, Středočeský kraj

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Rekreační objekty zemědělské usedlosti, Středočeský kraj. Celkem 1 nabídek v kategorii Rekreační objekty zemědělské usedlosti a lokalitě Středočeský kraj odpovídá Vašim požadavkům.
Hledáte chatu či chalupu? Nejvíce vyhledávané jsou právě chaty. V naší nabídce naleznete chaty se zahradou nebo velkým pozemkem. Lidé také často hledají pronájem chat nebo chalup. V kategorii rekreačních objektů máme dále zemědělské usedlosti neboli farmy a historické objekty. Ať už hledáte v kterékoliv z těhto kategorií, věříme, že najdete právě tu nemovitost, která Vám umožní lépe trávit volný čas.

Aktuální nabídky (1)

Stavba v centru městské části Poličany, Kutná Hora

Zařazení: prodej zemědělské usedlosti Kutná Hora

Stav nemovitosti: před rekonstrukcí

Nemovitost postavená v centru městské části Poličany, Kutná Hora aktuálně vedená jako zemědělská stavba. Podle Územního plánu se nemovitost nachází v zóně Bz, tj. Bydlení venkovského charakteru, případně zemědelským samozásobitelským hospodařením bez...

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Rekreační objekty zemědělské usedlosti a lokalitě Středočeský kraj z celkového počtu 1.

Často hledané: