0

Novostavby domy Blansko

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Novostavby domy Blansko. Celkem 2 nabídek v kategorii Domy a lokalitě Blansko odpovídá Vašim požadavkům.
V naší nabídce máme mnoho domů ze kterých si můžete vybrat. Velký zájem bývá o rodinné domy nebo domy na klíč a celkově o domy se zahradou. U nás naleznete mnoho nemovitostí v káždé z těchto kategorií. Často jsou hledány i domy k pronájmu, které v naší nabídce rovněž nechybí. Stačí projít nabídku, která obsahuje přes 0 nemovitostí.

Aktuální nabídky (2)

Rodinný dům 5+1 Malá Lhota se zahradou, RD 5+1 Malá Lhota

Zařazení: prodej domů Blansko, Malá Lhota

Stav domu: novostavba

Ve výhradním zastoupení nabízíme přízemní rodinný dům 5+1 v obci Malá Lhota se zahradou o velikosti 1823m2,který se nachází v příjemném klidném prostředí. Rodinný dům byl postaven v r.2018, je to zateplená dřevostavba. Vytápění - podlahové topení...

11 900 000,- Kč

Novostavba RD Černá Hora

Zařazení: prodej domy na klíč Blansko, Černá Hora

Stav domu: novostavba

Uvažujete o koupi vlastního domu s větším pozemkem a nízkými provozními náklady? Máme pro vás připravený poslední RD k výstavbě v lokalitě na okraji městyse Černá Hora. Navržený RD v nízkoenergetickém standardu se zastavěnou plochou 64 m2 a celkovou...

7 780 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Domy a lokalitě Blansko z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Blansko se nachází v severní části Jihomoravského kraje. Na východě sousedí s Olomouckým krajem, na severu s Pardubickým krajem a na západě s krajem Vysočinou. Povrch okresu je členitý. Charakterizují ho především vrchoviny. Jihovýchodní část patří k Drahanské vrchovině. Územím protéka směrem od severu k jihu řeka Svitava. Rozloha okresu je 862 km2. Počet obyvatel byl v roce 2010 necelých 107 tisíc a hustota osídlení byla 124 osob na km2. Okres se člení na 116 obcí (8 měst). Sídlem okresu je město Blansko. K významným historickým památkám patří zámeky v Blansku, Boskovicích, Kunštátě a Lysicích.