0

Domy činžovní domy, Mělník

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Domy činžovní domy, Mělník. Celkem 1 nabídek v kategorii Domy činžovní domy a lokalitě Mělník odpovídá Vašim požadavkům.
Rozhodli jste se investovat do činžovního domu? V nabídce máme mnoho činžovních (nájemních) domů ze všech okresních a středně velkých měst České republiky. Koupě takového domu představuje nemalou investici, ale dlouhodobě pak může generovat nezanedbatelný přínos. Mnoho z těchto domů jsou novostavby či jsou po rekonstrukci. V nabídce máme i řadu nájemních (činžovních) domů k pronájmu.

Aktuální nabídky (1)

VHODNÁ INVESTICE: 4 BYTY 3+1/L 74,11 m2 a 2 BYTY 1+1 38,12 m2, S NÁJEMNÍKY, OV, S GARÁŽÍ, NERATOVICE

Zařazení: prodej činžovní domy Mělník, Neratovice

Stav domu: velmi dobrý

Specialista na Neratovice Vám exkluzivně nabízí skvělou investiční příležitost: 4 byty 3+1/L s lodžií a 2 byty 1+1, v OV, s nájemníky. V bytech jsou uzavřeny nájemní smlouvy a podmínkou je respektování těchto smluv a převzetí závazků ze smluv. Měs....

18 600 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Domy činžovní domy a lokalitě Mělník z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Mělník se nachází na severním okraji Středočeského kraje okolo soutoku řek Vltavy a Labe. Území je převážne rovinaté, převládají nížiny. Sever okresu je položený výše. Velikostí je okres na 10. místě ve Středočeském kraji s rozlohou 701 km2. Hustota zalidnění je jedna z největších v kraji se 145 obyvateli na km2 a celkový počet obyvatel byl v roce 2009 kolem 101 000. Do okresu náleží 69 obcí, z toho má 7 obcí status města a 1 obec je městys. Sídlem okresu je město Mělník.