0

Domy činžovní domy, Nový Jičín

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Domy činžovní domy, Nový Jičín. Celkem 1 nabídek v kategorii Domy činžovní domy a lokalitě Nový Jičín odpovídá Vašim požadavkům.
Rozhodli jste se investovat do činžovního domu? V nabídce máme mnoho činžovních (nájemních) domů ze všech okresních a středně velkých měst České republiky. Koupě takového domu představuje nemalou investici, ale dlouhodobě pak může generovat nezanedbatelný přínos. Mnoho z těchto domů jsou novostavby či jsou po rekonstrukci. V nabídce máme i řadu nájemních (činžovních) domů k pronájmu.

Aktuální nabídky (1)

Bytový dům Hladké Životice, ul. Oderská

Zařazení: prodej činžovní domy Nový Jičín, Hladké Životice

Stav domu: velmi dobrý

Nabízíme prodej bytového domu v Hladkých Životicích, ul. Oderská, zast. plocha 290 m2. Jedná se o starší bytový dům již rozdělen na jednotky, a sice s osmi byty (4 x 1+1 - 41 m2 a 4 x 2+1 - 52 m2, celková podlahová plocha bytů činí 376 m2 ), který prošel...

11 800 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Domy činžovní domy a lokalitě Nový Jičín z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Informace o okrese

Okres Nový Jičín se rozprostírá v jižní části Moravskoslezského kraje. Na jihu sousedí se Zlínským krajem a na jihozápadě s Olomouským krajem. Zaujímá rozlohu 882 km2. Počet obyvatel činí asi 154 tisíc a na 1 km2 tak připadá 174 obyvatel. Okres se člení do 54 obcí (9 měst). Velká část území má pahorkatinný ráz. Okresem protékají řeky Odra a Lubina.