0

Domy činžovní domy, Strakonice

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Domy činžovní domy, Strakonice. Celkem 1 nabídek v kategorii Domy činžovní domy a lokalitě Strakonice odpovídá Vašim požadavkům.
Rozhodli jste se investovat do činžovního domu? V nabídce máme mnoho činžovních (nájemních) domů ze všech okresních a středně velkých měst České republiky. Koupě takového domu představuje nemalou investici, ale dlouhodobě pak může generovat nezanedbatelný přínos. Mnoho z těchto domů jsou novostavby či jsou po rekonstrukci. V nabídce máme i řadu nájemních (činžovních) domů k pronájmu.

Aktuální nabídky (1)

Prodej, činžovní dům, Strakonice

Zařazení: prodej činžovní domy Strakonice

Stav domu: dobrý

Bytový dům v centru města Strakonic, 4 byty, 2 obchody, sklep, půda, zahrada. Skvělá investiční příležitost. Bytový dům s celkovou plochou 1117 m2. V současné době rozdělen na 4 bytové jednotky a 2 obchody. Realizujeme Prohlášení vlastníka v rámci rozdělení...

18 490 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Domy činžovní domy a lokalitě Strakonice z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Strakonice se nachází v severozápadní části Jihočeského kraje. Na západě sousedí s Plzeňským krajem a na severu se Středočeským krajem. Velká část území má charakter pahorkatiny. Středem okresu protéká řeka Otava. S rozlohou 1032 km2 jsou Strakonice nejmenším okresem kraje. Počet obyvatel je 71 tisíc a hustota populace je 68 obyvatel na km2. Do okresu náleží 112 obcí a z toho má 6 statut města. Sídlem okresu je město Strakonice.