0

Domy činžovní domy, Trutnov

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Domy činžovní domy, Trutnov. Celkem 1 nabídek v kategorii Domy činžovní domy a lokalitě Trutnov odpovídá Vašim požadavkům.
Rozhodli jste se investovat do činžovního domu? V nabídce máme mnoho činžovních (nájemních) domů ze všech okresních a středně velkých měst České republiky. Koupě takového domu představuje nemalou investici, ale dlouhodobě pak může generovat nezanedbatelný přínos. Mnoho z těchto domů jsou novostavby či jsou po rekonstrukci. V nabídce máme i řadu nájemních (činžovních) domů k pronájmu.

Aktuální nabídky (1)

Prodej, činžovní dům, Dolní Kalná

Zařazení: prodej činžovní domy Trutnov, Dolní Kalná

Stav domu: dobrý

Prodej cihlového činžovního domu o 4 bytových jednotkách v Dolní Kalné, okres Trutnov. Obytná plocha bytů je celkem 326 m2 (75 + 79 + 85 +87) a všechny jsou aktuálně pronajaty. Dům je celý podsklepen a nabízí možnost vybudování další bytové jednotky...

10 240 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Domy činžovní domy a lokalitě Trutnov z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Trutnov leží na severu Královehradeckého kraje. Na západě sousedí s Libereckým krajem a na severu hraničí s Polskem. Trutnov je největším okresem v kraji s rozlohou 1147 km2. Počet obyvatel žijících na jeho území je 119 tisíc a počet obyvatel na km2 je 104. Ze 75 obcí v Trutnovsku má 12 přidělen statut města. Povrch okresu je velmi členitý. Sever je tvořen Krkonošemi a zbylá část území má pahorkatiný charakter. Nejvyšším místem okresu je Sněžka s nadmořskou výškou 1602 metrů. Směrem od severu k jihu protéhají řeky Labe a Úpa.