0

Komerční nemovitosti hotely a penziony, Benešov

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Komerční nemovitosti hotely a penziony, Benešov. Celkem 2 nabídek v kategorii Komerční nemovitosti hotely a penziony a lokalitě Benešov odpovídá Vašim požadavkům.
Pronájem kancelářských prostor bývá nejčastěji hledaný pojem ve spojení s komerčními nemovitostmi. I v této kategorii Vám nabízíme širokou nabídku nemovitostí. Pokud hledáte pronájem komerčních prostor, pronájem restaurací či obchodních prostor stačí na formuláři doplnit filtrovací kritéria a z široké nabídky nemovitostí si určitě vyberete.

Aktuální nabídky (2)

Prodej kempu, 7542 m², Nová Živohošť

Zařazení: prodej hotely a penziony Benešov, Křečovice

Stav hotelu: velmi dobrý

Prodej exkluzivního kempu v Nové Živohošti s vlastní restaurací, jen 250 m od pláže. Kemp o rozloze 7542 m2 nabízí ubytování v 7 roubených srubech s vlastní koupelnou, kuchyní a krbem a v 7 samostatných chatkách se společným zázemím. K dispozici je zde...

30 990 000,- Kč

Prodej penzionu, 605 m2, Rabyně — Blaženice

Zařazení: prodej hotely a penziony Benešov, Rabyně

Stav hotelu: dobrý

Prodej objektu občanské vybaveností po rekonstrukci s užitnou plochou 605 m2 v obci Rabyně, v místní části Blaženice, nedaleko od Slapské přehrady. V přízemí domu jsou restaurace se zázemím a obchod. V podkroví jsou umístěné tři jednopokojové jednotky...

10 000 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Komerční nemovitosti hotely a penziony a lokalitě Benešov z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Benešov se nachází v jihovýchodní části Středočeského kraje. Jeho rozloha je 1 475 km2 a tím se řadí k největším okresům kraje. Okres je tvořen 115 obcemi a z toho 5 má rozšířenou působnost. Celkový počet obyvatel je téměr 92 tísíc a hustota zalidnění je druhá nejnižší v kraji. Okresním městem je Benešov.