0

Komerční nemovitosti hotely a penziony, Klatovy

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Komerční nemovitosti hotely a penziony, Klatovy. Celkem 2 nabídek v kategorii Komerční nemovitosti hotely a penziony a lokalitě Klatovy odpovídá Vašim požadavkům.
Pronájem kancelářských prostor bývá nejčastěji hledaný pojem ve spojení s komerčními nemovitostmi. I v této kategorii Vám nabízíme širokou nabídku nemovitostí. Pokud hledáte pronájem komerčních prostor, pronájem restaurací či obchodních prostor stačí na formuláři doplnit filtrovací kritéria a z široké nabídky nemovitostí si určitě vyberete.

Aktuální nabídky (2)

Prodej apartmánového domu, 166 m², Rabí u Sušice

Zařazení: prodej hotely a penziony Klatovy, Rabí

Stav hotelu: velmi dobrý

Exkluzivně Vám nabízíme investiční příležitost, apartmánový dům se dvěma luxusními, nadstandardně vybavenými apartmány v Rabí u Sušice. Každý apartmán má kapacitu 4-6 osob s možností přistýlky. Dům se nachází na pozemku o rozloze 166 m2 v jedné z nejnavštěvovanějších...

Sleva 22%
12 600 000,- Kč
9 860 000,- Kč

Pronájem Hotel Sport, Klatovy

Zařazení: pronájem hotely a penziony Klatovy

Stav hotelu: dobrý

Jedná se o pronájem hotelu sport v Klatovech, hned u zimního stadionu a atletického hřiště. Hotel má 22 pokojů o celkové kapacitě 69 lůžek, 19 pokojů má vlastní sociální zařízení a 3 pokoje ho mají společné. Hotel je po rekonstrukci z let 2012 a 2013...

120 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Komerční nemovitosti hotely a penziony a lokalitě Klatovy z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Klatovy leží v jižní části Plzeňského kraje. Je to největší okres kraje s rozlohou 1946 km2. Na jihu sousedí se Spolkovou republikou Německo a na východě sousedí s Jihočeským krajem. Povrch okresu je velmi členitý. Nejvyšší místo okresu je Velká Mokrůvka (1370 m n.m.), která patří do Šumavy. Převážná část okresu má horský a podhorský charakter. Mezi nejvýznamější řeky v okresu patří Otava a Úhlava. Na jihozápadě území jsou dvě velmi známá jezera ledovcového původu (Černé, Čertovo). Vodstvo je do značné míry zastoupeno rybníky, kterých je na území okresu 1084ha. Počet obyvatel v okresu Klatovy je 88 tisíc a hustota zalidnění je 46 obyvatel na km2, což je nejméně v kraji. Celkový počet obcí je 94, z toho je 15 měst. Sídlem je město Klatovy.