0

Komerční nemovitosti hotely a penziony, Ostrava

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Komerční nemovitosti hotely a penziony, Ostrava. Celkem 2 nabídek v kategorii Komerční nemovitosti hotely a penziony a lokalitě Ostrava odpovídá Vašim požadavkům.
Pronájem kancelářských prostor bývá nejčastěji hledaný pojem ve spojení s komerčními nemovitostmi. I v této kategorii Vám nabízíme širokou nabídku nemovitostí. Pokud hledáte pronájem komerčních prostor, pronájem restaurací či obchodních prostor stačí na formuláři doplnit filtrovací kritéria a z široké nabídky nemovitostí si určitě vyberete.

Aktuální nabídky (2)

Prodej hotelu, penzionu, 1373 m², Stará Ves nad Ondřejnicí

Zařazení: prodej hotely a penziony Ostrava-město, Stará Ves nad Ondřejnicí

Stav hotelu: před rekonstrukcí

Investorská příležitost. Nabízíme k prodeji Komerční objekt, ideální jako investiční příležitost pro provozování restaurace s ubytováním, popř. je možné z celého objektu udělat byty nebo kanceláře anebo také nějakou autodílnu nebo jinou průmyslovou dílnu...

5 490 000,- Kč

Prodej penzionu, 689 m², Ostrava, ul. Světlovská

Zařazení: prodej hotely a penziony Ostrava-Proskovice

Stav hotelu: po rekonstrukci

Naše společnost vám exkluzivně nabízí ke koupi zavedený penzion s restauraci Florián v Ostravě - Proskovicích s možností ubytovaní pro 12 osob ve 3 apartmánech s vlastním sociálním zařízením V přízemí se nachází prostorná restaurace, pivnice a sál...

Informace o ceně v realitní kanceláři

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Komerční nemovitosti hotely a penziony a lokalitě Ostrava z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Ostrava se nachází v Moravskoslezském kraji. Jeho rozloha je 331,5 km2. Počet obyvatel okresu činí 342 tisíc a na 1 km2 připadá 1031 obyvatel. Ostrava-město se skládá ze 13 obcí, ze kterých májí 4 statut města. Územím protéká řeka Odra s přítoky Opavou,Ostravicí a nachází se zde CHKO Poodří.