0

Komerční nemovitosti Kladno

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Komerční nemovitosti Kladno. Celkem 1 nabídek v kategorii Komerční nemovitosti a lokalitě Kladno odpovídá Vašim požadavkům.
Pronájem kancelářských prostor bývá nejčastěji hledaný pojem ve spojení s komerčními nemovitostmi. I v této kategorii Vám nabízíme širokou nabídku nemovitostí. Pokud hledáte pronájem komerčních prostor, pronájem restaurací či obchodních prostor stačí na formuláři doplnit filtrovací kritéria a z široké nabídky nemovitostí si určitě vyberete.

Aktuální nabídky (1)

Pronájem obchodního objektu v Kladně, ul. Komenského

Zařazení: pronájem obchodní prostory Kladno

Stav nemovitosti: novostavba

Pronájem nového nebytového prostoru v novostavbě bytového domu v Kladně, ulice Komenského o celkové podlahové ploše 95 m2. Obchodní prostor je situován v lokalitě vhodné k podnikání s přímým vstupem z hlavní ulice a velkými francouzskými okny. Součástí...

20 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Komerční nemovitosti a lokalitě Kladno z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Kladno leží v severozápadní části Středočeského kraje. Spadá pod něj 100 obcí, z toho 8 má přiznán status města a 2 obce jsou městysem. Sídlem okresu je město Kladno. Počet obyvatel okresu je 159 tisíc a hustota zalidnění je 221 obyvatel na km2, čímž se okres řadí k nejlidnatějším v kraji. Rozloha okresu je 720 km2.