0

Komerční nemovitosti Plzeň-jih

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Komerční nemovitosti Plzeň-jih. Celkem 1 nabídek v kategorii Komerční nemovitosti a lokalitě Plzeň-jih odpovídá Vašim požadavkům.
Pronájem kancelářských prostor bývá nejčastěji hledaný pojem ve spojení s komerčními nemovitostmi. I v této kategorii Vám nabízíme širokou nabídku nemovitostí. Pokud hledáte pronájem komerčních prostor, pronájem restaurací či obchodních prostor stačí na formuláři doplnit filtrovací kritéria a z široké nabídky nemovitostí si určitě vyberete.

Aktuální nabídky (1)

Pronájem - Skladovací či výrobní prostory v Dobřanech, ulice Šlovická

Zařazení: pronájem sklady Plzeň-jih, Dobřany

Stav skladu: novostavba

Hledáte nové skladovací prostory? Naše společnost Vám nabízí pronájem moderní skladové či výrobní prostory (lehká výroba) o velikosti 898 m2 v Dobřanech, ulice Šlovická. Nemovitost je postavená na pozemku o celkové velikosti 1 356 m2. Technické parametry...

105,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Komerční nemovitosti a lokalitě Plzeň-jih z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Plzeň-jih leží v západní části Plzeňského kraje. Na východě sousedí s Jihočeským a Středočeským krajem. Povrch je tvořen mírně zvlněnou pahorkatinou. Územím protékají řeky Radbuza, Úhlava a Úslava. Dále je vodstvo zastoupeno také velkým počtem rybníků, z nichž největším je Žinkovský rybník. Rozloha okresu je 990 km2. Počet obyvatel je 61 tisíc a hustota obyvatelstva je 62 osob na km2. Okres Plzeň-jih se skládá z 90 obcí, z toho 7 má statut města.