0

Komerční nemovitosti restaurace, Děčín

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Komerční nemovitosti restaurace, Děčín. Celkem 1 nabídek v kategorii Komerční nemovitosti restaurace a lokalitě Děčín odpovídá Vašim požadavkům. V naší nabídce restaurací naleznete řadu nabídek. Většinou se jedná o restaurace, které jsou situované na turisticky rušných místech. Některé objekty mají i ubytovací část, takže mohou sloužit i jako penzion, často mají i vlastní parkoviště. Objevují se i nabídky odkupu či pronájmu již zaběhlých restaurací ve velkých městech.

Aktuální nabídky (1)

Prodej, restaurace, Krásná Lípa, 298 m²

Zařazení: prodej restaurace Děčín, Krásná Lípa

Stav restaurace: dobrý

Exkluzivní prodej Hostince Na Fakultě s tradicí provozu od roku 2002 + parcela o výměře 832 m2 v obci Krásná Lípa - Kyjov. Nemovitost je o výměře 298 m2 s třemi podlaží. V 1 NP naleznete kuchyň, jídelnu s výčepem, sociální zařízení a technické zázemí....

11 990 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Komerční nemovitosti restaurace a lokalitě Děčín z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Děčín je nejsevernějším okresem Ústeckého kraje. Na východě sousedí s Libereckým krajem a na severu hraničí se Spolkovou republikou Německo a s Polskem. Na jihu zasahuje na území okresu České středohoří a na východě Lužické hory. Nejvýše položeným místem Děčínský Sněžník s nadmořskou výškou 723 metrů. Na území okresu se nachází CHKO České středohoří, CHKO Labské pískovce, CHKO Lužické Hory a NP České Švýcarsko. Územím protéká řeka Labe s přítoky Ploučnice a Jílovský potok. Okres Děčín má rozlohu 909 km2. Počet obyvatel je 133 tisíc, což je nejvíce v kraji a hustota osídlení činí 147 obyvatel na km2. Okres je rozdělen na 52 obcí (13 měst). Sídlem je město Děčín.