0

Komerční nemovitosti restaurace, Kladno

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Komerční nemovitosti restaurace, Kladno. Celkem 2 nabídek v kategorii Komerční nemovitosti restaurace a lokalitě Kladno odpovídá Vašim požadavkům. V naší nabídce restaurací naleznete řadu nabídek. Většinou se jedná o restaurace, které jsou situované na turisticky rušných místech. Některé objekty mají i ubytovací část, takže mohou sloužit i jako penzion, často mají i vlastní parkoviště. Objevují se i nabídky odkupu či pronájmu již zaběhlých restaurací ve velkých městech.

Aktuální nabídky (2)

Prodej, restaurace, Dřetovice, 400 m²

Zařazení: prodej restaurace Kladno, Dřetovice

Stav restaurace: po rekonstrukci

Prodej nového, rozlehlého bytového domu s restaurací o zastavěné ploše 400m2 v Dřetovicích u Kladna. Součástí bytového domu je restaurace s vybavenou profesionální kuchyní, prodejna obchod), nedokončená bytová jednotka 4+kk, v patře pak tři dokončené...

19 999 900,- Kč

Prodej restaurace, 558 m², Brandýsek, ul. Slánská

Zařazení: prodej restaurace Kladno, Brandýsek

Stav restaurace: před rekonstrukcí

Chcete provozovat restauraci, prodejnu, kanceláře nebo potřebujete sklad v Brandýsku s veškerou občanskou vybaveností, která leží hned vedle Kladna? Nabízíme restauraci, která se skládá z hlavního výčepu, sálu s balkonkem a výdejním okénkem, kuchyní...

5 999 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Komerční nemovitosti restaurace a lokalitě Kladno z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Kladno leží v severozápadní části Středočeského kraje. Spadá pod něj 100 obcí, z toho 8 má přiznán status města a 2 obce jsou městysem. Sídlem okresu je město Kladno. Počet obyvatel okresu je 159 tisíc a hustota zalidnění je 221 obyvatel na km2, čímž se okres řadí k nejlidnatějším v kraji. Rozloha okresu je 720 km2.