0

Komerční nemovitosti sklady, Strakonice

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Komerční nemovitosti sklady, Strakonice. Celkem 2 nabídek v kategorii Komerční nemovitosti sklady a lokalitě Strakonice odpovídá Vašim požadavkům. Pokud hledáte skladové prostory, jste na správném místě. V nabídce máme skladové prostory různých velikostí. Často jsou součástí prostor i kancelářské (administrativní) prostory, gáráže a další součástí zázemí. Pomocí filtrovacího formuláře si můžete vyhledat prstory pouze určité velikosti. Dále je možné filtrovat podle stavu budovy - často jsou hledány objekty ve výstavbě, novostavby či objekty určené k demolici.

Aktuální nabídky (2)

K pronájmu zemědělský objekt Myštice u Blatné

Zařazení: pronájem sklady Strakonice, Myštice

Stav skladu: dobrý

Nabízíme k pronájmu objekt bývalé sýpky o podlahové ploše 1200 m2 ve třech nadzemních podlažích. Nemovitost je napojena na elektrickou energii. Objekt je přístupný ze tří stran prostornými plechovými vraty. Možnost využití přilehlé parcely o rozloze...

15 000,- Kč

Podnájem skladu, 170 m², Strakonice

Zařazení: pronájem sklady Strakonice

Stav skladu: dobrý

Podnájem skladových prostor v bývalém areálu pekáren, v průmyslové části Strakonic. V prostorách je betonová podlaha, možno využít pro skladování či drobnou výrobu. Prostory nemají nákladovou rampu, stavební otvor vrat má šíři 3,5 m. Celý areál je oplocen,...

17 500,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Komerční nemovitosti sklady a lokalitě Strakonice z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Strakonice se nachází v severozápadní části Jihočeského kraje. Na západě sousedí s Plzeňským krajem a na severu se Středočeským krajem. Velká část území má charakter pahorkatiny. Středem okresu protéká řeka Otava. S rozlohou 1032 km2 jsou Strakonice nejmenším okresem kraje. Počet obyvatel je 71 tisíc a hustota populace je 68 obyvatel na km2. Do okresu náleží 112 obcí a z toho má 6 statut města. Sídlem okresu je město Strakonice.