0

Ostatní nemovitosti garáže, Kladno

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Ostatní nemovitosti garáže, Kladno. Celkem 2 nabídek v kategorii Ostatní nemovitosti garáže a lokalitě Kladno odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (2)

Prodej, garáž, Zlonice, 39 m²

Zařazení: prodej garáže Kladno, Zlonice

Stav nemovitosti: před rekonstrukcí

Prodej prostorné, zděné a zabezpečené garáže o ploše 39m2 v obci Zlonice, konkrétně v ulici Pippichova. Součástí prodeje je také pozemek pod garáží, tedy není třeba hradit žádné nájemné! Garáž se nachází na klidném místě. Přístup zajištěn zpevněnou cestou....

249 900,- Kč

Pronájem garáže

Zařazení: pronájem garáže Kladno, Kročehlavy

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme Vám pronájem garáže v atraktivní lokalitě Kladno u GDM vjezd z ulice Bellevue. Řadová garáž se nachází v komplexu který je oplocen a chráněn vjezdovými vraty. Má výsuvná vstupní vrata, je nově rozvedena el. energie, má lakovanou podlahu. Majitel...

2 750,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Ostatní nemovitosti garáže a lokalitě Kladno z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Kladno leží v severozápadní části Středočeského kraje. Spadá pod něj 100 obcí, z toho 8 má přiznán status města a 2 obce jsou městysem. Sídlem okresu je město Kladno. Počet obyvatel okresu je 159 tisíc a hustota zalidnění je 221 obyvatel na km2, čímž se okres řadí k nejlidnatějším v kraji. Rozloha okresu je 720 km2.