0

Ostatní nemovitosti garáže, Most

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Ostatní nemovitosti garáže, Most. Celkem 3 nabídek v kategorii Ostatní nemovitosti garáže a lokalitě Most odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (3)

Garáž, ul. Větrná, Janov u Litvínova

Zařazení: pronájem garáže Most, Litvínov

Stav nemovitosti: dobrý

Nájem prostorné garáže v Janově u Litvínova. Samostatně stojící objekt o výměře 50 m2 s vjezdovými vraty na el. ovládání. Garáž se sedlovou střechou, světlá výška 3 m, betonová podlaha, luxferové prosvětlení. Vhodný pro drobnou podnikatelskou činnost...

5 000,- Kč

Garáž o velikosti 28m2 v Mostě - Zahražanech

Zařazení: prodej garáže Most, Most II

Stav nemovitosti: dobrý

Prodám garáž v Mostě - Zahražany v ulici Za Zámeckým dvorem. Jedná se o prostornou garáž o velikosti 28m2 ve výborné lokalitě. Do garáže je zavedena elektrická energie.

Sleva 17%
600 000,- Kč
499 000,- Kč

Prodej garáže, ul. K. J. Erbena, 27 m2, Most

Zařazení: prodej garáže Most

Stav nemovitosti: dobrý

Prodej garáže v klidné lokalitě. Nabízíme k prodeji garáž o celkové výměře 27 m2. Nachází se mezi ulicemi K. J. Erbena a Josefa Suka. Do garáže je možné zavést elektřinu. Jedná se o výbornou lokalitu. Doporučujeme osobní prohlídku. Volné ihned. Možno...

Sleva 16%
630 000,- Kč
530 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Ostatní nemovitosti garáže a lokalitě Most z celkového počtu 3.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres most se nachází na severozápadě Ústeckého kraje. Na severu hraničí se Spolkovou republikou Německo. Rozloha okresu činí pouze 467 km2 a je tak druhým nejmenším okresem v kraji. V roce 2009 byl počet obyvatel na území okresu 117 tisíc a hustota osídlení byla 250 obybatel na km2. Z celkového počtu 26 obcí má 6 statut města. Sídlem okresu je město Most. Povrch území je členitý. Na severu se nachází Krušné hory, na jihovýchodě jsou výběžky Českého středohoří a ve středu se nachází Mostecká kotlina.