0

Ostatní nemovitosti Hradec Králové

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Ostatní nemovitosti Hradec Králové. Celkem 2 nabídek v kategorii Ostatní nemovitosti a lokalitě Hradec Králové odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (2)

Řadová garáž po rekonstrukci, 18 m2, DV, Pouchov

Zařazení: prodej garáže Hradec Králové

Stav nemovitosti: po rekonstrukci

Nabízím Vám k prodeji zděnou řadovou garáž o výměře 18 m2 v Hradci Králové, lokalita Pouchov. V garáži jsou nové rozvody elektřiny a osvětlení, nová výmalba a nátěr podlahy o třech vrstvách, výklopná vrata s dvojitým uzamykáním. Vlastnictví – družstevní...

520 000,- Kč

Pronájem chatky 20 m2 se zahradou 500 m2, Hradec Králové - Malšovice.

Zařazení: pronájem chaty Hradec Králové

Stav nemovitosti: dobrý

K pronájmu nabízíme rekreační chatku o rozloze 20 m2, která se nachází v zahrádkářské kolonii Rozkvět míru I. v Malšovicích v Hradci Králové. Jedná se o přízemní chatku se zavedenou elektřinou a s vytápěním kamny na tuhá paliva. Chatka je na slunném...

30 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Ostatní nemovitosti a lokalitě Hradec Králové z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Hradec Králové se nachází v jižní části Královehradeckého kraje. Na jihu sousedí s Pardubickým krajem a na jihozápadě sousedí se Středočeským krajem. Jeho rozloha je 892 km2. V roce 2010 zde žilo 163 tisíc obyvatel a hustota populace byla 186 obyvatel na km2. V okresu je celkem 104 obcí a 6 má přidělen statut města. Sídlem je město Hradec Králové. Povrch je tvořen mírně zvlněnou pahorkatinou. Územím protéká řeka Labe s přítoky Orlicí, Cidlinou a Trotinou. Mezi významné historické památky patří jádro Hradce Králové, zámek Hrádek u Nechanic a zámek Karlova Koruna.