0

Ostatní nemovitosti Jablonec nad Nisou

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Ostatní nemovitosti Jablonec nad Nisou. Celkem 1 nabídek v kategorii Ostatní nemovitosti a lokalitě Jablonec nad Nisou odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (1)

Chalupa na krásném místě v Maršovicích u Jablonce nad Nisou

Zařazení: prodej chalupy Jablonec nad Nisou, Maršovice

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Aktuálně jsme nemovitost zlevnili o 1.300.000,-Kč, neváhejte si domluvit prohlídku. Společnost 100% Makléř s.r.o. vám v inzertní spolupráci s Reality ProRadost nabízí ve výhradním zastoupení možnost koupě chalupy v Maršovicích u Jablonce nad Nisou. Dům...

8 200 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Ostatní nemovitosti a lokalitě Jablonec nad Nisou z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Jablonec nad Nisou se nachází v Libereckém kraji. Na severu hraničí s Polskou republikou. Jeho rozloha je 402 km2, a patří tak mezi nejmenší okresy v ČR. Počet obyvatel žijících na území okresu je asi 90 tisíc a hustota osídlení činí 225 osob na km2. Povrch je značně členitý. Na severu území se nachází Jizerské hory a na jihu zasahuje do území CHKO Český ráj. Nejvýše položeným místem je Černá hora s nadmořskou výškou 1084 metrů. Územím protéká řeka Jizera a Kamenice. Okres Jablonec nad Nisou je rozdělen na 34 obcí (8 měst). Sídlem okresu je město Jablonec nad Nisou.