0

Ostatní nemovitosti Plzeň-jih

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Ostatní nemovitosti Plzeň-jih. Celkem 1 nabídek v kategorii Ostatní nemovitosti a lokalitě Plzeň-jih odpovídá Vašim požadavkům.
Pokud hledáte levné garáže, tak si v Naší nabídce určitě vyberete. Garáže mají většinou betonovou podladu a plechová vrata. Doporučujeme dále vyhledávat podle kritéria upřesnění lokality.

Aktuální nabídky (1)

Chata 3+1/T/G ( 390m2), Žinkovy, okr. Plzeň - jih

Zařazení: prodej chalupy Plzeň-jih, Žinkovy

Stav nemovitosti: velmi dobrý

Nabízíme k prodeji slunnou chatu s betonovými základy o dispozici 3+1 u obce. Chata o zastavěné ploše 55m2 stojící na vlastním pozemku o celkové velikosti 390m2. V 1.NP chaty se nachází pokoj se samostatným vstupem, splachovací WC, garáž a sklepní prostor....

1 990 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Ostatní nemovitosti a lokalitě Plzeň-jih z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle města

Informace o okrese

Okres Plzeň-jih leží v západní části Plzeňského kraje. Na východě sousedí s Jihočeským a Středočeským krajem. Povrch je tvořen mírně zvlněnou pahorkatinou. Územím protékají řeky Radbuza, Úhlava a Úslava. Dále je vodstvo zastoupeno také velkým počtem rybníků, z nichž největším je Žinkovský rybník. Rozloha okresu je 990 km2. Počet obyvatel je 61 tisíc a hustota obyvatelstva je 62 osob na km2. Okres Plzeň-jih se skládá z 90 obcí, z toho 7 má statut města.