0

Pozemky pro komerční výstavbu, Jičín

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Pozemky pro komerční výstavbu, Jičín. Celkem 1 nabídek v kategorii Pozemky pro komerční výstavbu a lokalitě Jičín odpovídá Vašim požadavkům.
Naše nabídka obsahuje výčet pozemků. Nejčastěji vyhledávané jsou stavební pozemky neboli pozemky pro bydlení. Pomocí funkce rozšířené filtrování můžete snadno filtrovat podle plochy pozemků a najít tak parcelu, která přesně odpovídá Vašim potřebám.

Aktuální nabídky (1)

pozemek

Zařazení: prodej pozemků pro komerční výstavbu Jičín, Hořice

Plocha pozemku: 415m2

Prodej stavebního pozemku o celkové rozloze 415 m2 v blízkosti centra města Hořice v Podkrkonoší. Dle územního plánu města je pozemek určený k výstavě rodinného domu, nebo budovy s občanskou vybaveností. Veškeré sítě jsou zavedeny na pozemku a v jeho...

1 800 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Pozemky pro komerční výstavbu a lokalitě Jičín z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Jičín se rozprostírá na západě Královehradeckého kraje. Na severu sousedí s Libereckým krajem a na západě sousedí se Středočeským krajem. Rozloha okresu je 887 km2 a v roce 2010 zde žilo 80 tisíc obyvatel. Na 1 km2 připadá 90 obyvatel. Povrch je na jihu rovinný a na severu podhorský. Na severozápadě se nachází CHKO Český ráj. Vodstvo zde představují řeky Cidlina, Mrlina a Bystřice. Celkový počet obcí v okrese Jičín je 111 a 10 z nich má statut města.