0

Prodej bytů 2+1, Příbram

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Prodej bytů 2+1, Příbram. Celkem 2 nabídek v kategorii Prodej bytů 2+1 a lokalitě Příbram odpovídá Vašim požadavkům.
Nabízíme Vám širokou nabídku bytů 2+1. Byty 2+1 řadíme do kategorie středních až malých bytů s oddělenou kuchyní. Nejčastějí jsou hledáný pronájmy bytů 2+1. Právě pro oddělenou kuchyň jsou velmi oblíbené.

Aktuální nabídky (2)

Prodej, byt 2+1, Příbram, 71 m²

Zařazení: prodej bytů Příbram

Stav bytu: dobrý

Prodej bytu, velikosti 71 m2, dispozice 2+1, v 1 NP cihlového bytového domu nedaleko aquaparku Příbram. Nemovitost je téměř bezbariérová, disponuje velkým sklepem. Jednotku lze díky její velikosti upravit na dispozici 3+1. Bytový dům a nemovitost jsou...

3 221 000,- Kč

Prodej bytu 2+1, 54 m², Příbram, ul. Politických vězňů

Zařazení: prodej bytů Příbram

Stav bytu: dobrý

Prodej bytu 2+1 54 m2 v centru Příbrami. Nemovitost v původním, zachovalém stavu, vhodná k rekonstrukci. Možnost přestavit na dispozici 3+kk. Nachází se ve čtvrtém poschodí bez výtahu. Dům je cihlový, po revitalizaci. Nízké provozní náklady. Doporučujeme...

Informace o ceně v realitní kanceláři

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej bytů 2+1 a lokalitě Příbram z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Příbramsko se nachází v jižní části Středočeského kraje a sousedí s Jihočeským a Plzeňským krajem. S rozlohou 1692 km2 je okres Příbram největším v kraji. Území je značně členité. Okresem protéká řeka Vltava na které jsou vodní nádrže Orlík a Slapy. Velká část území je zalesněna. Okres má malou hustotu populace, celkový počet obyvatel je 112 tisíc. V okresu Příbram je celkem 121 obcí (7 měst, 1 městys) a jeho sídlem je město Příbram.