0

Prodej bytů 2+kk, Děčín

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Prodej bytů 2+kk, Děčín. Celkem 1 nabídek v kategorii Prodej bytů 2+kk a lokalitě Děčín odpovídá Vašim požadavkům.
V naší nabídce naleznete mnoho bytů o dispozici 2+kk. Prohlédněte si níže naši širokou nabídku bytů 2+kk ve všech lokalitách České republiky. Některé z těchto bytů mají i balkón. Snadno si můžete vyfiltrovat pouze novostavby anebo byty pouze v budovách specifického typu - cihlová, panelová a další. Byty 2+kk jsou velmi vhodné pro mladé páry, či skupiny studentů, protože tvoří relativně levnou možnost bydlení.

Aktuální nabídky (1)

Prodej bytu 2+kk, 40 m², Děčín - Chrochvice, ul. K. Světlé

Zařazení: prodej bytů Děčín

Stav bytu: velmi dobrý

Exkluzivně nabízíme moc pěkný byt 2+kk o výměře 40 m² v ulici Karolíny Světlé, v Děčíně - Chrochvice. Byt s plastovými okny se nachází ve 2. patře cihlového domu. Byt prošel v tomto roce nákladnou rekonstrukcí (kuchyňská linka na míru včetně elektrospotřebičů,...

2 100 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej bytů 2+kk a lokalitě Děčín z celkového počtu 1.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Děčín je nejsevernějším okresem Ústeckého kraje. Na východě sousedí s Libereckým krajem a na severu hraničí se Spolkovou republikou Německo a s Polskem. Na jihu zasahuje na území okresu České středohoří a na východě Lužické hory. Nejvýše položeným místem Děčínský Sněžník s nadmořskou výškou 723 metrů. Na území okresu se nachází CHKO České středohoří, CHKO Labské pískovce, CHKO Lužické Hory a NP České Švýcarsko. Územím protéká řeka Labe s přítoky Ploučnice a Jílovský potok. Okres Děčín má rozlohu 909 km2. Počet obyvatel je 133 tisíc, což je nejvíce v kraji a hustota osídlení činí 147 obyvatel na km2. Okres je rozdělen na 52 obcí (13 měst). Sídlem je město Děčín.