0

Prodej bytů 4+1, Děčín

Široká nabídka nemovitostí v kategorii - Prodej bytů 4+1, Děčín. Celkem 2 nabídek v kategorii Prodej bytů 4+1 a lokalitě Děčín odpovídá Vašim požadavkům.
Byty 4+1 jsou velmi vhodné pro pohodlné bydlení rodiny s dětmi či velmi náročné páry. Nabízíme především byty 4+1. Jednotlivé byty se mezi sebou liší v podlahové ploše (velikosti). Řada bytů má i balkón nebo terasu. Preferujete-li pronájem, máme pro Vás v nabídce i byty 4+kk k pronájmu.

Aktuální nabídky (2)

Prodej bytu 4+1, 166 m², Děčín, ul. Sládkova

Zařazení: prodej bytů Děčín

Stav bytu: velmi dobrý

Exkluzivně Vám nabízíme prostorný mezonetový byt v Děčíně I, ul. Sládkova, který se nachází v cihlovém domě v centru města a zároveň nedaleko vyhledávaného lesoparku Kvádrberk. Byt o dispozici 4+1 prošel v nedávné době celkovou rekonstrukcí. Dominantou...

5 250 000,- Kč

Prodej bytu 4+1, 78 m², Děčín, ul. Kosmonautů

Zařazení: prodej bytů Děčín

Stav bytu: dobrý

Exkluzivně nabízíme prodej bytu o ploše 78 m² v družstevním vlastnictví a o dispozici 4+1, v ulici Kosmonautů v Děčíně - Březiny. Byt se nachází v revitalizovaném panelovém domě v 6. patře a je převoditelný do osobního vlastnictví. Byt je čistý a udržovaný...

1 980 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej bytů 4+1 a lokalitě Děčín z celkového počtu 2.

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle mikroregionu

Informace o okrese

Okres Děčín je nejsevernějším okresem Ústeckého kraje. Na východě sousedí s Libereckým krajem a na severu hraničí se Spolkovou republikou Německo a s Polskem. Na jihu zasahuje na území okresu České středohoří a na východě Lužické hory. Nejvýše položeným místem Děčínský Sněžník s nadmořskou výškou 723 metrů. Na území okresu se nachází CHKO České středohoří, CHKO Labské pískovce, CHKO Lužické Hory a NP České Švýcarsko. Územím protéká řeka Labe s přítoky Ploučnice a Jílovský potok. Okres Děčín má rozlohu 909 km2. Počet obyvatel je 133 tisíc, což je nejvíce v kraji a hustota osídlení činí 147 obyvatel na km2. Okres je rozdělen na 52 obcí (13 měst). Sídlem je město Děčín.