0

Prodej bytů

Vyberte si z naší nabídky Prodej bytů

Aktuální nabídky (2)

Prodej bytu 4+kk, 205 m2, Chudoplesy, Mladá Boleslav

Zařazení: prodej bytů Bakov nad Jizerou

Stav bytu: novostavba

Dovolte nám představit zcela nadčasové a moderní bydlení, které Vám svým designem a inteligentními prvky chytré domácnosti zaručí spokojené bydlení na okraji Mladé Boleslavi v obci Chudoplesy. Prodej bytu o dispozici 4+kk (205 m2) s vlastní zahradou...

12 150 000,- Kč

Prodej bytu 4+1, 100 m², Bakov nad Jizerou, ul. Jiráskova

Zařazení: prodej bytů Bakov nad Jizerou

Stav bytu: před rekonstrukcí

Nabízíme ke koupi polovinu rodinného domu, respektive byt 4+1, ke kterému patří garáž a oddělená polovina zahrady a je určen ke kompletní rekonstrukci podle vašich představ. Nemovitost je napojena na veřejný vodovod, kanalizaci, elektřinu a plyn. Ve...

2 800 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej bytů z celkového počtu 2.

Prodej bytů

Najděte svou nemovitost snů v kategorii Prodej bytů. Vybírejte podle lokality a velikosti bytu. V naší nabídce najdete 1+kk, 1+1, 2+kk, 2+1, 3+kk, 3+1, 4+kk, 4+1, 5+kka 5+1. Je jen na vás, zda se rozhodnete pro starší dům či novostavbu.

Jak správně vybrat byt? Mimo velikosti se zaměřte i na dispoziční řešení, které ovlivní váš komfort. Zjistěte si, jaký je způsob vytápění a také energetická a finanční náročnost na provoz bytu na prodej. Důležité je umístění v domě a samozřejmě i to, jak na vás působí obálka a technický stav společných prostorů.

Některé nemovitosti se prodávají už vybavené. Usnadníte si tak starosti se zařizováním. Rozhodujícím faktorem je však cena. Prodej bytů je skvělá příležitost nejen k bydlení, ale i jako investice do budoucna. Stačí už jen zařídit finance, a je to!

Často hledané: