0

Prodej bytů

Vyberte si z naší nabídky Prodej bytů

Aktuální nabídky (2)

Prodej bytu 2+1, 77 m², Krhanice

Zařazení: prodej bytů Krhanice

Stav bytu: velmi dobrý

Hledáte bydlení, které Vám poskytne veškerý luxus městské novostavby, ale zároveň kontakt s přírodou? Pak je tento světlý, prostorný byt v obci Krhanice určen právě Vám. Je zcela jiný, než běžné byty. Do bytu je vstup přes pěknou terasu, po otevření...

Informace o ceně v realitní kanceláři

Prodej bytu 5+1 a větší, 125 m², Krhanice

Zařazení: prodej bytů Krhanice

Stav bytu: velmi dobrý

Chcete využívat veškerých výhod moderního bydlení, avšak zůstat v kontaktu s přírodou? Pak je tato nemovitost určena právě pro Vás. Tento nádherný slunný byt v obci Krhanice má 5 místností, 2 kuchyně, 2 koupelny s WC, balkon a parkování na přilehlé...

8 800 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej bytů z celkového počtu 2.

Prodej bytů

Najděte svou nemovitost snů v kategorii Prodej bytů. Vybírejte podle lokality a velikosti bytu. V naší nabídce najdete 1+kk, 1+1, 2+kk, 2+1, 3+kk, 3+1, 4+kk, 4+1, 5+kka 5+1. Je jen na vás, zda se rozhodnete pro starší dům či novostavbu.

Jak správně vybrat byt? Mimo velikosti se zaměřte i na dispoziční řešení, které ovlivní váš komfort. Zjistěte si, jaký je způsob vytápění a také energetická a finanční náročnost na provoz bytu na prodej. Důležité je umístění v domě a samozřejmě i to, jak na vás působí obálka a technický stav společných prostorů.

Některé nemovitosti se prodávají už vybavené. Usnadníte si tak starosti se zařizováním. Rozhodujícím faktorem je však cena. Prodej bytů je skvělá příležitost nejen k bydlení, ale i jako investice do budoucna. Stačí už jen zařídit finance, a je to!

Často hledané: