0

Prodej bytů

Vyberte si z naší nabídky Prodej bytů

Aktuální nabídky (2)

Prodej bytu 2+kk, 56 m², Břežany II

Zařazení: prodej bytů Břežany II

Stav bytu: velmi dobrý

Nabízíme příjemný byt 2+kk s předzahrádkou, sklepem a vlastním parkovacím místem, v klidné lokalitě Břežany ll. V rozsáhlém bytovém domě, kde se byt nachází, je klid, díky uzavření celého objektu do dvora s vlastním vstupem pouze pro vlastníky. Břežany...

Sleva 10%
4 450 000,- Kč
3 990 000,- Kč

Prodej bytu 2+kk 66 m2, Břežany II

Zařazení: prodej bytů Břežany II

Stav bytu: dobrý

Hledáte bydlení v novějším domě na dosah Prahy, ovšem blízko přírodě mimo ruch města? V Praze jste co by dup, 30 minut vlakem nebo 20 minut autem. Chcete se vyhnout hledání parkování, když se vrátíte domů z práce ? Tak právě vás by mohl zaujmout tento...

5 350 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej bytů z celkového počtu 2.

Prodej bytů

Najděte svou nemovitost snů v kategorii Prodej bytů. Vybírejte podle lokality a velikosti bytu. V naší nabídce najdete 1+kk, 1+1, 2+kk, 2+1, 3+kk, 3+1, 4+kk, 4+1, 5+kka 5+1. Je jen na vás, zda se rozhodnete pro starší dům či novostavbu.

Jak správně vybrat byt? Mimo velikosti se zaměřte i na dispoziční řešení, které ovlivní váš komfort. Zjistěte si, jaký je způsob vytápění a také energetická a finanční náročnost na provoz bytu na prodej. Důležité je umístění v domě a samozřejmě i to, jak na vás působí obálka a technický stav společných prostorů.

Některé nemovitosti se prodávají už vybavené. Usnadníte si tak starosti se zařizováním. Rozhodujícím faktorem je však cena. Prodej bytů je skvělá příležitost nejen k bydlení, ale i jako investice do budoucna. Stačí už jen zařídit finance, a je to!

Často hledané: