0

Prodej bytů Brno-venkov, Židlochovicko

Aktuální nabídky (1)

Prodej bytu 2+1, 54 m², Hrušovany u Brna

Zařazení: prodej bytů Brno-venkov, Hrušovany u Brna

Stav bytu: velmi dobrý

Prodej bytu 2+1 v osobním vlastnictví v Hrušovanech u Brna. Bytová jednotka se nachází v přízemí panelového domu, orientace bytu je na severní (kuchyně) a jižní stranu (pokoje). Celková výměra bytu je 54 m2. Byt byl již v minulosti rekonstruovaný, nové...

4 499 999,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej bytů a lokalitě Brno-venkov z celkového počtu 1.

Prodej bytů

Najděte svou nemovitost snů v kategorii Prodej bytů. Vybírejte podle lokality a velikosti bytu. V naší nabídce najdete 1+kk, 1+1, 2+kk, 2+1, 3+kk, 3+1, 4+kk, 4+1, 5+kka 5+1. Je jen na vás, zda se rozhodnete pro starší dům či novostavbu.

Jak správně vybrat byt? Mimo velikosti se zaměřte i na dispoziční řešení, které ovlivní váš komfort. Zjistěte si, jaký je způsob vytápění a také energetická a finanční náročnost na provoz bytu na prodej. Důležité je umístění v domě a samozřejmě i to, jak na vás působí obálka a technický stav společných prostorů.

Některé nemovitosti se prodávají už vybavené. Usnadníte si tak starosti se zařizováním. Rozhodujícím faktorem je však cena. Prodej bytů je skvělá příležitost nejen k bydlení, ale i jako investice do budoucna. Stačí už jen zařídit finance, a je to!

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle města