0

Prodej bytů Cheb, Ašsko

Aktuální nabídky (2)

Prodej, byt 2+1, Aš, 63 m²

Zařazení: prodej bytů Cheb, Aš

Stav bytu: velmi dobrý

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje koupi krásného prostorného bytu 2+1/S o celkové rozloze 63 m² v prvním patře (2.NP) cihlového domu v klidné části Aše se dvěma sklepy (jeden cca 6 m² a druhý cca 2 m²) a komorou v mezipatře (1 m²). Byt je dispozičně řešen...

2 490 000,- Kč

Prodej, byt 2+kk, Hranice, 44 m²

Zařazení: prodej bytů Cheb, Hranice

Stav bytu: velmi dobrý

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje koupi krásného bytu 2+kk o celkové rozloze 44 m² se sklepem a vlastní lodžií v mezipatře. Byt je teplý a úsporný s extrémně nízkými náklady na bydlení. Byt prošel kompletní rekonstrukcí včetně elektroinstalace, rozvodů...

1 290 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej bytů a lokalitě Cheb z celkového počtu 2.

Prodej bytů

Najděte svou nemovitost snů v kategorii Prodej bytů. Vybírejte podle lokality a velikosti bytu. V naší nabídce najdete 1+kk, 1+1, 2+kk, 2+1, 3+kk, 3+1, 4+kk, 4+1, 5+kka 5+1. Je jen na vás, zda se rozhodnete pro starší dům či novostavbu.

Jak správně vybrat byt? Mimo velikosti se zaměřte i na dispoziční řešení, které ovlivní váš komfort. Zjistěte si, jaký je způsob vytápění a také energetická a finanční náročnost na provoz bytu na prodej. Důležité je umístění v domě a samozřejmě i to, jak na vás působí obálka a technický stav společných prostorů.

Některé nemovitosti se prodávají už vybavené. Usnadníte si tak starosti se zařizováním. Rozhodujícím faktorem je však cena. Prodej bytů je skvělá příležitost nejen k bydlení, ale i jako investice do budoucna. Stačí už jen zařídit finance, a je to!

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle okresu

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města