0

Prodej bytů Jindřichův Hradec, Dačicko

Aktuální nabídky (1)

Prodej bytu 3+1,Slavonice, ul. Svatopluka Čecha

Zařazení: prodej bytů Jindřichův Hradec, Slavonice

Stav bytu: dobrý

Hledáte byt poblíž rakouských hranic? Pro vás a vaši rodinu? Hledáte byt pro vaše kolegy a zaměstnance? Nehledejte, již jste našli. Byt 3+1 v osobním vlastnictví, ve Slavonicích na vás čeká, neváhejte a domluvte si prohlídku. Byt je v původním udržovaném...

2 610 000,- Kč

Právě si prohlížíte v pořadí 1. až 15. nabídku v kategorii Prodej bytů a lokalitě Jindřichův Hradec z celkového počtu 1.

Prodej bytů

Najděte svou nemovitost snů v kategorii Prodej bytů. Vybírejte podle lokality a velikosti bytu. V naší nabídce najdete 1+kk, 1+1, 2+kk, 2+1, 3+kk, 3+1, 4+kk, 4+1, 5+kka 5+1. Je jen na vás, zda se rozhodnete pro starší dům či novostavbu.

Jak správně vybrat byt? Mimo velikosti se zaměřte i na dispoziční řešení, které ovlivní váš komfort. Zjistěte si, jaký je způsob vytápění a také energetická a finanční náročnost na provoz bytu na prodej. Důležité je umístění v domě a samozřejmě i to, jak na vás působí obálka a technický stav společných prostorů.

Některé nemovitosti se prodávají už vybavené. Usnadníte si tak starosti se zařizováním. Rozhodujícím faktorem je však cena. Prodej bytů je skvělá příležitost nejen k bydlení, ale i jako investice do budoucna. Stačí už jen zařídit finance, a je to!

Často hledané:

Hlídací pes

Získejte rychle nejnovější nabídky nemovitostí

Nastavit hlídacího psa

Nemovitosti dle typu

Nemovitosti dle kategorie

Nemovitosti dle mikroregionu

Nemovitosti dle města